2016 Kahkül Saç Modelleri

Kahküllü bir saç kesimi bir kadın için o kadar zor bir kararki, 2016 Kahkül saç modellerini bu kararınızı çabuk bir şekilde vermeniz için yazdık.

Sevgili okurlarımız 2016 yılının moda saç modellerini incelediğimiz sitemizde bugün kahkül saç modelini ele alıp inceleyeceğiz. Kahkül saç modelleri kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan ve ilgi çekici bir saç modelidir. Yıllardır değer kaybetmediği gibi erkekler tarafından beğenilen kahkül saç modeli günümüzde giderek rağbet görmeye başlamıştır. Kahkül saç modeli özellikle yaz aylarının sıcak havasında saçlarınızın kısa sürede bozulmadan kalabilmesini sağlamaktadır. Eğer sizlerde saçlarınızda ufak değişiklikler yaparak şık ve güzel görünmek istiyorsanız kahkül saç modeli sizler için biçilmiş bir kaftan niteliğindedir. Kahkül saç modeli hakkında kararsızsanız gelin şimdi daha fazla bilgiye sahip olarak harekete geçelim.

Saç modellerini ve renklerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Saç renkleri tercih ederken cilt tonunun önemli iken saç modelleri seçerken ise yüz şeklinizin önemli bir yeri bulunmaktadır. Dolayısıyla saç modeli ile yüz şekliniz arasında bir uyum olması gerekmektedir.


Kahkül saç modelini saçlarınıza uygulatmaya karar verdikten sonra yüz şeklinize uygun bir kahkül modeli belirlemelisiniz. Sitemiz çalışanları bu konu hakkında birtakım çalışmalara yürüterek bazı yüz şekillerine uygun kahkül modellerini belirlemişlerdir. Gelin şimdi de yüz şeklinize uygun kahkül saç modelini bulalım.

Öncelikle oval yüze sahip olan bayanlar genellikle kahkül saç modelini daha çok tercih etmektedir. Oval bir yüz yapısında kahküller sizi daha genç ve kadınsı bir görünüme kavuşturacaktır.

Eğer yuvarlak yapıda bir yüz şekliniz var ise kahkül saç modelini tercih ederek daha şık ve güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kahkül saç modelinde tutam tutam bir model tercih etmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Çünkü yüz hatlarınız ve özelliklerinizi daha çok ortaya çıkaracaktır.

Son olarak ise kare gibi keskin çizgili bir yüz şekliniz bulunuyorsa mutlaka kahkül saç modelini tercih etmelisiniz. Çünkü kahkül saç modeli yüzünüzün üst kısmını sararak yüzünüzü daha ovalsı bir yapıya kavuşturacaktır.

Gelin şimdi birçok farklı yüz şekillerinde uygulanan kahkül saç modelini fotoğraflarla daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ