2016 Kahküllü Pixie Kısa Saç Modelleri

2016 yılı saç modellerinden kahküllü pixie kısa saç modellerini denemek için bu ilkbahar tamda sırası. Yalnız kısa kahküllü saç modeli cesaretli kadınların deneyebileceği, yaptırdıktan sonrada çok rahat edeceği harika bir saç modeli.
Saç alanın da çeşitli ve birçok bilgiler barındıran sac sitemizin bugün ki konusu 2016 yılının kahküllü pixie saç modelleri hakkında olacaktır. Pixie saç modeli kadınlar tarafından en çok tercih edilenler ve beğenilenler arasında yer almaktadır. Ancak kahkülsüz bir pixie modeli biraz çocuksu durmasından dolayı kahküllü pixie saç modelleri daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca birçok kahkül modeli de bulunmasından dolayı birçok saç stili meydana gelmektedir. 2016 yılında kahküllü pixie saç stilleri trend listesinin üst sıralarında yer almasından dolayı sizler için kahküllü pixie modellerini aşağıda paylaşmış durumdayız. Haydi incelemeye başlayalım !

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Düz Kahküllü Pixie Saç

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Düz Kahküllü Pixie Saç

İlk olarak 2016 yılında düz kahküllü pixie saç modelini sizlere önerebiliriz. Eğer düz ve biraz sert yapı da bir saçınız varsa sizi düz kahküllü saç stili şık ve zarif bir havaya sokacaktır. Ancak kuaförlerinize saçlarınızın kahküllü kısmının daha dolgun olmasına özen göstermesini söyleyiniz. Peri saç kesimi olarak da adlandırılan bu saç stilinin bakımı da oldukça kolaydır.

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Kısa Katlı Kahküllü Pixie Saç

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Kısa Katlı Kahküllü Pixie Saç

İkinci olarak ise 2016 yılında pixie saç modelini tercih edecekseniz kat kat kahküllerin bulunduğu pixie saç modelini tercih edebilirsiniz. Kat kat kahküllü saç modellerini hem kısa hem de uzun saçlarla uyum içerisinde durmaktadır. Bu saç modelinde hafif dalgaların olması sizi farklı kılacaktır.


2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Kıvırcık Bukleli Pixie Saç

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Kıvırcık Bukleli Pixie Saç

2016 yılında kadınlar tarafından tercih edilecek bir başka seçenek ise kıvırcık,bukleleri olan pixie stili olacaktır. Eğer ki saçlarınızın doğal halinde bukleler mevcutsa veyahutta dalgalı bir saç yapısına sahipseniz yukarıdaki fotoğrafta ki gibi bir saç modeli sizler için biçilmiş bir kaftandır.

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Asimetrik Kahküllü Pixie Saç

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Asimetrik Kahküllü Pixie Saç

Dördüncü olarak ise asimetrik kahkülleri bulunduğu pixie saç modelleri 2016 yılında trend olacak saç stillerinden birisidir. Bob saç modeline benzerliği bilinen bu saç modelinde kahküllerinizin uzunluğu sizi çok şık ve zarif gösterecektir. Ancak saçlarınızın kalan kısmının kısa olmasına özen gösteriniz. Kahkülünüzün yüzünüzü sarmasına dikkat ediniz. Bu hususa dikkat ederseniz daha çekici bir hal alacaksınızdır.

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Yan Kahküllü Kısa Saç

2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri Yan Kahküllü Kısa Saç

Son olarak ise yan kahküllü pixie saç modeli 2016 yılında kısa saç stilleri arasında ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Bu saç modeline istediğiniz saç stilinden geçebilirsiniz. Ünlüler tarafından beğenilip tercih edilen yan kahküllü pixie saç modelinin bakımı da oldukça kolayıdır. İstediğiniz herhangi bir aktiviteye bu saç modeli ile katılabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ