2018 Saç Renkleri ve Saç Boyama İpuçları

2018 Saç Renkleri ve Saç Boyama İpuçları

2018 için saç renkleri, açık renk Balyaj, Ombre modelleri ve evde saç boyama ipuçlarını, püf noktalarını bu konumuzda bakımlı kadınlar ile paylaşıyoruz.

Mail adresimize takipçilerim izden gelen soruları toplu bir şekilde bu konumuzda topluca yorumlamak istiyoruz.


Esmerim saçım baya koyu kahverengi daha gencim dipleri boyamak istemiyorum fikir verir misiniz?

Cevap: Uçlarına küllü sarı krep atarsanız size çok yakışacaktır.

Saçlarım siyah buğday tenliyim hangi renk ışıltı attırmalıyım yardımcı olursanız sevinirim?

Cevap: Karamel tonlar, fındık kabuğu, dore tonlar kullanılabilir.

Beyaz tenli kahverengi gözlüyüm koyu kestane saç rengim düğünüm için ışıltı yaptırmak istiyorum ne renk önerir misiniz?

Cevap: Işıltı için koyu kestane saçlarınıza çok açık altın tonları, balköpüğü gibi gitmeyecektir, hoş olmayacaktır yani. Bunun yerine 7.3 Karamel veya açık kestane gibi 2-3 ton açık renkleri boyamanızı öneriyoruz.

Kendi saçım koyu kahveydi üstüne sultan bakırı boyattım onun üstüne açıcı, mokka sarısı ve inci sarısı boya yaptırdım ama memnun kalmadım ben sarı tonu istiyorum nasıl tutturabilir miyim?

Cevap: Niçin bu kadar karıştırdınız, gerçekten kafamız da canlandırırken bile zorlandım. Bu halde evde boyamanızı önermiyoruz saçlarınızı zaten çok yıpratmışsınız.

Yaklaşık bir ay kadar önce evde Kolestonun 55/46 numaralı kızıl büyü rengine boyadım. Şimdi Balyaj yaptırmak istiyorum sizce hangi renk Balyaj yaptırmalayım yardımcı olur musunuz?

Cevap: Kızı saçı açacaksanız uçlarını 30 Volum kullanarak turuncu tonlara getirebilirsiniz. irlanda kızılına yine uçlarını boyayabilirsiniz.

Esmerim ve koyu kahve gözlüyüm kendi doğal saç rengimde koyu kahveydi?

Cevap: 7.3 Karamel yada açık kumral tonlarını deneyebilirsiniz.

Beyaz tenliyim.göz rengim ela.saclarimi yeni yakut kızılı yaptım. Işıltı düsünüyorum fakat ne olabilir. Nasıl birsey deneyebilirim.ilginiz için teşekkür ederim?

Cevap: Saçlarının uçlarını açıcı kullanarak açabilirsin. vol olarak 30 kullanabilirsin. farklı bit ton olur turuncuya kaçar bunun üstüne açtığın saçın üzerine 2 ton açığı irlanda kızılı gibi bi renk kullanabilirsin. yada turunculuğu sevmiyor isen akıtıp saçı farklı kızıl tonlar deneyeceksiniz.

Saçımda değişiklik ve bakımlı görünüm istiyorum. Açık tenliyim, gözlerim açık kahve renginde. Doğal siyah, kıvırcık saçlarım var. Sürekli diplere boya yaptırmak istemiyorum. Saç uzunluğu, siyah saça gidebilecek ışıltı vs. ne gibi şeyler önerirsiniz. siyah saça gidebilecek ombre rekleri de belirtirseniz?

Cevap: Genellikle karamel rengi krepe balyaj atılıyor koyu tonlarda.

Buğday tenliyim ve koyu kahve, dalgalı saçlarım var değişiklik yapmak istiyorum han gibi tonlarda ışıltı yaptırsam güzel olur acaba?

Cevap: Karamel deneyebilirsin 7.3

kendi saçlarım fındık kabugu rengınde dogal bır ısıltı ıstıyorum ama kararsızım?

Cevap: Altın sarısı genelde kullanıyor bu renge sevgiler.

Buğday tenliyim, gözlerim yeşil ve mavi tonlarında net bi rengi yok aslında. Saçlarımı 1 ay kadar önce kumral rengine boyattim. Şimdi uçlarına doğru ışıltı attirmak istiyorum. Sizce nasıl bişey olmalı. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Kumral renge eğer açık ise altın sarısı daha koyu ise karamel tonları atabilirsiniz.

Siyaha boyattım saçımı bir iki ton açtırmak istiyorum hangi renk biya kullanırsam bir iki ton açılır birde uçlarına ne renk ışıltı olur

Cevap: 7.3 karamel kullanabilirsiniz.

saç rengim koyu küllü kumral .uçlarına ışıltı olarak ne olabilir? ayrıca saçlarım çok mat duruyor renk olarak.buna bir çözüm önerisi olabilirmi?

Cevap: Küllü karamel deneyebilirsin.

Saçlarım baya koyu kahverengi ne renk bi ışıltı olabilir ve yakışır mı?

Cevap: Koyu karamel kullanabilirsiniz.

Saçlarım doğal boya değil.doğal sarisinim.saçlarım mat parlaması için ışıltı yaptirabilir miyim?ne renk olmalı?

Cevap: Yapabilirsin. Bunun için uçlarına saçların boyanmadı ise hiç bunu saç açıcı spreyler kullanabilirsin.

Ombre ile ilgili 2018 yılı için açıklama; Ombre saçlarımızda ve saçımızın uç kısımlarındaki ışıltılara denmektedir. Ombreler ilk yapılmaya başlandığında saçların uç kısımları çok fazla şekilde sarı renk tonları ve dip kısımları ile koyu renk tonları olurdu. Ama şimdi yıllar geçtikçe radikal farklılıklar gözleniyor. Saçların uç kısımları biraz daha doğal rengi ile bırakılıyor, ve bu uygulama krepeli balyajlar ile yapılmaya başlanmıştır. Renkler arası sert geçişler yerine bunu dahada yumuşatarak kullanılmaya devam ediliyor.

Sizler için galerimizde karamel, küllü karamel, koyu karamel, açık kestane, altın sarısı, karamel balyaj, irlanda kızılı, fındık kabuğu, küllü sarı krepe balyaj saç, koyu bronz ve sıcak bronz renklerini ve ilgili modelleri paylaşıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. raziye dedi ki:

    Karemel ile siyah boyayi karistirdim ne renk cikar?

  2. Kübra dedi ki:

    Saçlarımı boyattım çok da beğendim yakışdı ama saçlarım çok kuru ve sönük duruyor sadece bu hoşuma gitmiyordu kuaförüm keratin kullanmamı önerdi saçlarımın o zaman yumuşacık ve daha dolgun görüneceğini söyledi liquid keratin önerdi sizce işe yarar mı kullanan var mı?

BİR YORUM YAZ