2016 Yılı Rahat Saç Modelleri

2016 Yılı Rahat Saç Modellerini bu yazımızda rahatlık arayan kadınlar için derledik. İşte günlük rahat saç modelleri.

Sevgili 9saç takipçilerimiz saçlar kadınlar için çok önemlidir. Kadınlar saçlarına çok değer gösterirken modayı takip edip yeni ve trend saç modellerini takip etmektedirler.  2016 yılının yaz sezonuna girdiğimiz bugünlerde yeni modeller trend listesine girerken sıcak hava koşullarından dolayı bayanlar rahat ve serin tutacak saç modellerine yönelmektedirler. Ancak bu saç modellerinin şık bir görünüme sahip olma özelliğini taşıdıklarına dikkat etmektedirler. Bizlerde sitemiz çalışanları ile birlikte 2016 yılının en rahat ve bunun yanı sıra şık bir görünüme sahip olan saç modellerini araştırdık. Gelin elde ettiğimiz bilgileri aşağıda fotoğraflarla birlikte inceleyelim.

2016 orgulu saç modeli

2016 orgulu saç modeli

İlk olarak sizi dilediğiniz rahatlığa kavuşturacak saç modellerinden birisi örgülerdir. Örgüler hem şık görüntüsüyle hemde sağlamış olduğu rahatlığıyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca saçlarınızı daha hacimli göstermek istiyorsanız örgü sizler için çok ideal bir seçenektir. Örgü modeli olarak beğendiğiniz bir modeli belirleyerek omuz bölgenize doğru getirebilirsiniz.


2016 topuz saç modeller

2016 topuz saç modeller

İkinci olarak rahat ve serinlik sağlayan ikinci model ise topuzlardır. Sizlerde yukarıdaki gibi bir topuz modeli ile rahatca hareket edebilirsiniz. Topuzlar oldukça zahmetsiz olup birçok ekleme yapılabilmektedir. Örneğin saçlarınız önüne ince saçaklar bırakarak sevimli bir hale bürünebilirsiniz.

orta boylu saç modelleri

orta boylu saç modelleri

Eğer sizlerde rahat bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız saçlarınızı orta boyda kestirmelisiniz. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu üzere omuz hizasindaki orta boylu saçlar inanılmaz derecede rahat olup gündelik hayatınızda kullanıma da çok uygundur. Saçlarınızı kulak arkanıza alarak çok basit bir şekilde şık ve rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz.

iki yandan orgulu saç modeli 2016

iki yandan orgulu saç modeli 2016

Örgüler yine rahat bir saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaz sezonlarında genellikle plajlarda yukarıda olduğu gibi iki yandan örgülü olan saç modeli çok tercih edilmektedir. Sizlerde 2016 yazında sahilde bu saç modelini tercih ederek tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

uzun dalgali saç modelleri 2016

uzun dalgali saç modelleri 2016

Son olarak ise uzun ve dalgalı saç modelleri rahat saç modelleri arasında yer almaktadır. Bu saç modeli ile hem erkekleri etkileyebilir hemde rahatca hareket edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ