2017 Kısa Saç Modelleri Bayan

2017 Modern, Güncel ve Farklı, fark yaratan bayan kısa saç modellerini sizler için blogumuz da derledik. Pixie, bob, kısa küt saç modelleri bu senenin moda saç kesimlerinden.

Bildiğiniz üzere artık her gün neredeyse trendler ve moda değişmektedir. Bu kadar hızlı bir değişime sahip olan moda dünyasında 2016  yılının ortalarına geldiğimiz bugünlerde kısa saç modelleri trend listesinin üst sıralarından aşağı inmeyecektir. 2016 yılında sizlerde eğer saç stilinizi değiştirecekseniz kısa saç modellerini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Hem kısa saç kesimi önümüzdeki bahar ve yaz sezonlarında sizlere inanılmaz bir serinlik ve rahatlık sunacaktır. Özellikle Bob, Pixie ve asimetrik kesimlere sahip olan kısa saç modelleri bayanlar tarafından en çok tercih edilecekler arasından yer almaktadır. Peki öyleyse 2017 yılının en çok beğenilen kısa saç stillerini fotoğraflarla incelemeye ne dersiniz ? Haydi başlayalım.

İlk olarak yukarıda da bulunduğu üzere bob saç kesimi 2017 yılının en çok tercih edilenleri arasında yer alacaktır. Oldukça şık ve dikkat çekici olan bob saç kesimi değişim yapacaklar için ideal saç stilleri arasında yer almaktadır. Bu saç modelinde fark yaratmak istiyorsanız kuaförünüz den kat kat kesim yapmasını isteyiniz.


2017 yılında erkekler tarafından beğenilen ve kadınların en çok tercih edeceği saç kesimlerinden birisi de asimetrik saç kesimidir. Asimetrik saç kesimi sizleri daha şık ve zarif kılacaktır. Her türlü saç yapısına uygun olan asimetrik saç stili ünlüler tarafından da fazlasıyla tercih edilmektedir.

Üçüncü olarak yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere farklı bir Bob saç modeli 2017 yılında kadınlar tarafından tercih edilecekler arasında yer almaktadır. Gündelik yaşam tarzına çok uygun olan ve sokak hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz olan bu saç modeli ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

2017 yılında sizlerde saç stilinizi değiştirme kararın daysanız ilk olarak yüz şeklinize uygun bir model seçmelisiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere bob ,pixie ve asimetrik saç kesimleri hemen hemen tüm yüz şekillerine uygun durumdadır. Fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere bir tarafı kısa diğer tarafı uzun bir saç kesimine sahip olan bu stil birçok erkeğin başını döndürmektedir.

Son olarak ise 2017 yılında kadınlar buklelerin yer aldığı kısa saç modellerini tercih edeceklerdir. Bu saç modellerinin saç bakımı oldukça basit olduğu gibi zahmet etmeden bu saç modeli ile dilediğiniz şıklığa erişeceksiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm saç modellerini 2017 yılının trend saç renkleri ile birlikte kullanmaya özen gösteriniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kısa saç modelleri dedi ki:

    Yeni modelleri de bekliyoruz. Teşekkürler

    1. Saç dedi ki:

      Teşekkürler. yeni kısa saç modelleri konuya ilave edeceğim.

BİR YORUM YAZ