2017 Tarz Kısa Kadın Saç Kesimleri ve Modelleri

2017 Tarz Kısa Kadın Saç Kesimleri, Modelleri ve Renklerini Cesaretli Hanımlar için Bu Paylaşımımız da Derledik. Kısa Saç Kesimini Denemeye Karar Verdiyseniz işte Modeller.

Kadını kadın yapan saçlarıdır. Kadınlar saçlarının şekilleri , boylarına ve renklerine çok önem vermektedirler. Biz kadınların en çok tercih ettiği saç modelleri arasında kısa saç modelleri gelmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre 2017 yılında kısa saç modelleri oldukça popüler ve trend haline gelecektir.

Pembe Saç Rengi Kısa Saç Modeli

Pembe Saç Rengi Kısa Saç Modeli

İlk olarak 2017 yılında en çok tercih edilen kısa saç modellerinin başında bob saç kesimi gelecektir. Bob saç kesimi kadınlara inanılmaz derecede rahatlık sağlayan ve her mevsime uygunluğu ile ön plana çıkmaktadır. Kısa bob saç modelini yukarıda gördüğünüz fotoğrafta da bulunduğu gibi pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Pembe tonlarından menekşe rengine doğru giden bir saç rengi sizi oldukça şık gösterecektir.


Kısa Saç Modeli Mor Saç Rengi

Kısa Saç Modeli Mor Saç Rengi

İkinci olarak kadınların en çok tercih ettiği kısa saç modelleri arasında pixie saç modeli bulunmaktadır. Pixie saç modeli oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. 2017 yılının en trend saç renklerinden mor rengini sizlerde saçlarınızda kullanarak kadınsı ve şık bir hale bürünebilirsiniz. Mor saçlarınızla uyum sağlayacak bir makyaj modelinde mor bir ruj kullanabilirsiniz.

Ateş Kırmızısı Saç Rengi Kısa Bob Saç Modeli

Ateş Kırmızısı Saç Rengi Kısa Bob Saç Modeli

2017 yılının kısa saç modelleri arasında kahküllü saç modelleri de yer almaktadır. Kahküller hem bayanların hemde erkeklerin beğenisini kazanmaktadır. Sizlerde kahküllü saç modelinizi ateş kırmızısı rengi ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kısa Punk Pixie Saç Modeli

Kısa Punk Pixie Saç Modeli

Kadınların en çok tercih ettiği kısa saç modelleri arasında punk saç modelide bulunmaktadır. Punk saç modeli daha çok cesur ve farklı kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Punk saç modelini tercih ediyorsanız farklı renkler kullanmalısınız. Özellikle platin sarısı rengi punk saç ile uyum sağlamaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ