2018 Balyaj Renkleri

Balyaj saç renkleri aslına bakılırsa 2018 yılında ombre bir yana yabancı ünlülerin çokça kullandığı renk geçişlerinin olduğu saç rengidir.

Eğer sizde saçlarınız için az bakım gerektiren zaman geçse de güzel ve şık kalabilen 2 haftada bir boyamayayım diyorsanız. Saç dipleriniz uzasada saçlarınızdaki boya özelliğini kaybetmesin istiyorsanız. Evimin konforunda saçlarımı boyayayım istiyorsanız ve kuaföre saç boyası için ayda bir defa gideyim istiyorsanız size cevabımız balyaj.

Neredeyse ombre kadar olanları var fakat normalde balyaj renkleri kahverengi, sarışın, kızıl, bakır ve daha açık ve koyu tonları içeren serbest bir el ustalığı gerektiren bir yöntemdir.


Balyaj ve röfle arasındaki farkı merak edenler için; balyaj, saçların genel olarak uç kısımlarına yapılan saç boyama uygulamasıdır. Röfle ise saçların tamamına yapılan bir boya uygulamasıdır.

Balyajı ve saçlarında balyaj kullanmayı seven kadınların işine yaracacak 2018 yılında sizde kendime Balyaj yaptırayım diyorsanız buyurun size özel 40 adet her tür saç için Balyaj renkleri örnekleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İrem dedi ki:

    Ben ombre yaptırırken saçlarım yanmıştı saçlarımı küt kestirmeyi düşünürken arkadaşım liquid keratin kullan olmazsa kestir dedi kullandım saçlarımı kestirmekten kurtuldum normale döndü saçlarım.

BİR YORUM YAZ