2018 Buğday tenlilere yakışan saç renkleri

2018 Buğday tenlilere yakışan saç renklerini bu konumuzda buğday tene sahip kadınlar için anlattık. Sizde 2018 yılında ten rengine göre saç renginizi bulmak için buyurunuz.

İlk olarak şunu belirtmek isterim ki; saçlarımızın rengini direk olarak etki eden nedenlerden birisi gözümüzün rengidir. Diğer ikinci etki eden faktör ise giydiğimiz kıyafetlerdir. Ağırlıklı olarak koyu tonlardan giyinen bir kadının bu koyu tondaki giysilere uygun bir saç rengi belirmesi ve o saç rengine saçlarınız boyatması gerekir. Sade bir şekilde giyinen kadın ise yine sade giyinmesine göre bir saç rengi kendine belirlemelidir.

Buğday tenli kadınların tercih edebileceği saç rengi boyaları, Karamel tonları, fındık kabuğu, kumral renkler ve kızıl tondaki saç renkleridir. Fakat şunu belirtmek isterim ki bu renk tercihlerinde önemli bir husus da ten renginizdir. Yaz aylarındayız, güneşten bronzlaşmış bir tene bu saç renklerini uygulamamalısınız. Mevsimlerinde saç renklerinde bir etken olduğunu görmekteyiz. Peki ne yapmalıyız? Sıcak renkleri seçmemiz gerekir. Buğday tenli hanımlarda olan bir diğer özellik ise tüm saç renkleri uyum sağla masada bu ten renginde kötüde durmamaktadır.


Sarı saç renklerini isteyen buğday tenli hanımlar Bal rengi tonları, kum sarısı renkleri, kül sarısı ve koyu altın saç rengi tonları sizlere yakışacaktır. Koyu bir buğday tene sahipseniz size platin saç rengi tonları da gayet güzel yakışacaktır. Kızıl saç rengi tonlarını kullanmak istersek, aslında bu konuda şanslıyız çünkü tüm kızıl saç rengi tonları buğday tene sahip kadınlara yakışmaktadır. Bordo gibi koyu kızıl saç rengi tonları buğday tenli hanımlarda gerçekten çok hoş durmakta.

Buğday tene sahip kadınların kullanmaması gereken renk ise kahverengi saç rengi tonlarıdır. Bu saç rengi teninizle bir olup sizi cansız bir yapıya sokacaktır.

Buğday ten rengine sahip bir kadınsanız sizler için özel olarak seçtiğimiz, buğday tenli ünlülerin saç renkleri ve modellerini derledik. 2018 yılı buğday ve buğdaydan esmere dönmüş kadınlara ait en güzel saç renklerine göz atmak için  galerimize buyurunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ