2018 Platin Küllü Kristal Saç Rengi

Bu 2018 yılı saç renklerinden farklı bir renk istiyorsanız buyun size platin küllü kristal saç rengi ve modelleri. peki bu saç rengi kimlere yakışır makalemizde!

2018 senesi şüphesiz en favori saç renkleri özellikle kış ayı ve ilkbaharda kristal renklerden sarı küllü saç rengi diye geçen fakat daha çok platin saç rengi olarak daha çok bilinen. Koyu bir saç rengine sahip bir kadınsanız bu saç rengini sizde yapmak oldukça zordur. Yaşınız henüz genç ise sizi olduğunuzdan 5 yaş yaşlı gösterecektir. Bu saç rengi yüz kısımlarınızı da renk yansımasından dolayı soluk gösterir. Ten rengi olarak buğday tenli ve canlı bir tene sahip kadınsanız ve yaşınız 35-45 yaşları arasında iseniz, ek olarak saçlarınız çok fazla koyu renk değilse. Bu bahsettiğimiz önemli iki kriteri sağlıyorsanız bu saç rengi size yakışacaktır.

Galeriye yeni eklediğimiz “Buz sarısı saç rengi” ve “Küllü gümüş saç rengi” kesinlikle 2018 yılına damga vuracak saç renklerinden olacak gibi gözükmekte. Bu gibi tonlarda saç renklerinden hoşlanıyorsanız galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.


 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. teslime dedi ki:

  ben katkısız doğal keratin kullanıyorum boya sonrası yumusacık oluyor

  1. Saç dedi ki:

   Keratin saçların can kaynağıdır.

 2. Gülten dedi ki:

  Arkadaşlar benim saçlarım platin renk yapınca kuaförde yandı, maalesef o da bir are bulamadı ben kendım çok ama çok araştırdı kafayı yemeden likid keratin 3 lü serum seti diye bir keratin bkımı yaptım arkasından da likid keratin maskesini kullandım inanılmaz saçım toparladı varsa saçı yanan yıpranan tavsiye ederim.

 3. Kader dedi ki:

  Ben bu renge hastayım ama saçlarım çok koyu olduğu için boyama denemem tam bir fiyasko oldu saçlarım yandı belimin altına kadar saçlarım var ve bob kesim yapalım uzadıkça keselim düzelir yavaş yavaş diyor kuaför zaten benim saçım yavaş uzuyor yandı iyice yavaş olucak bu sebeple herkese sordum söylenen herşeyi denedim ama en sonunda canım arkadaşım doğal olan bir keratin bulmuş patentli olanından aldık saçlarım düzeldi düzgün bir şekilde boyattım artık boya yaptırmadan öncede kullanıyorum ki saçlarım güçlü ve sağlıklı olsun ve sorun yaşamıyım diye kullanmaya başladıktan sonra hiç sorun yaşamadım hiç bu yüzden yazmak istedim bu renge benim gibi hayran olan ama yanma korkusu ile yapamayan varsa diye.

BİR YORUM YAZ