2018 Yılında Trend Olabilecek Son Moda Saç Renkleri

Bir yılı daha geride bıraktığımız şu günlerde 2018 yılında saçlarda nasıl modeller tercih edilcek hangi renk saçlar ön planda olcak önceden araştırmaya başlıyoruz öyle değil mi? Her sene olduğu 2018 yılında da saçlar  farklı ve cazip şekilde değişiyor.  Bu yılda biz bayanlar kendimizi oldukça değiştireceğe benziyoruz. Değişime hazır olun bayanlar. Yeni yılla birlikte saçlarınızda yüz tipinize gidebilecek renginizi açacak sizi yansıtacak ombre balyaj gibi saç teknikleri ile kendinizi şimdiden hazırlayın. Sizlerde 2018 yılının harika saç renkleri ve modelleri bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Gelin birlikte 2018 yılında ne tür saçlar ön planda birlikte inceleyelim.

2018 yılı saç renkleri ve modelleri

Holografik saç rengi
Son dönemlerde saç renklerinde öyle değişik renklere gidiliyor ki biz bile şaşırıyoruz doğrusu. Saçlara öyle bir dokunuş katan kuaförlerimiz akıl almaz renkler ortaya çıkartıyorlar. Bunlardan biriside pastel renkler olan mordan pembeye doğru geçiş yapan saçlar, mavilerden geçişler derken birçok değişik farklı saç renkleri ile karşılaşır olduk. Ki oldukça bu saç rengini kullanan bayanlarımız var. 2018 yılında da trendini korumaya devam ediyor.


Okyanus saç rengi
Mavinin o eşsiz güzelliği içinde kaybolmak. Tarif edilirken bile güzel. Mavinin o güzel tonları saçlarda o kadar hoş duruyor ki anlatılmaz dedikleri bu olsa gerek. Saçlarda harikalar yaratan okyanus saç rengi turkuazı maviyi yeşil renkleri arasında barındıran bir saç rengi. Kusursuz saç tekniklerinden olan ombre ile ya da blyaj yöntemi ile saçlarınızda bu güzel rengi uygulayabilirsiniz.

Parlak beyaz saç rengi
2017 yılında belki de bir çok arkadaşınız ve çevrenizdeki bir çok kişide görmüş olduğunuz gri saç renginin çeşitli renk cümbüşlerine katılan saç rengi aslında. Geçen seneye damgasını vuran gri saç rengi 2018 yılına ise parlak saç rengi ile popülerliğini devam ettireceğe benziyor.

Mat saç rengi
Sadelik ve doğallık her yıl olduğu gibi yine popüler olmaya bu yılda devam etcek. Düz ve sade renkler olan düz kahveler kumrallar siyahlar ve sarıların parlak saçlardan ziyade mat olanları bu yıl ön planda olcak.

Şeftali saç rengi
Yine renkli tonlarına giren şeftali rengi saç rengi saçlarda güzel dokunuşlarla pastel renklerin geçişlerini saçlarda bize gösteriyor.

 

Bordo kahverengi sac rengi
Kahvrengi saç rengini tercih etmeyen bayanımız yoktur elbetteki. Çünkü gayet doğal ve şık duran kahverengi saç rengi oldukça kullanışlı bir saç rengide bir yandan. Geçen yıl çikolata kahveler büyük revaçtaydı. 2018 yılında ise bu defa çikolata kahveler çikolata bordoya dönecek. Bordaya çalan kahveler ön planda olacak.

Ateş kızılı saç rengi
Bu sene 2018 yılına kırmızı saç rengi tredler arasında olcağı kesin. Ateşin tonları olan turuncular sarıların birbiriyle harmanlaştığı kırmızı renkler olan ateş kırmızı yıla damgasını vurcacak. Cesaret isteyen ateş kızılı saç rengine bir bakalım.

Denizkızı saç rengi
Saçlarında renkli tonları kullanmayı severler için denizkızı saç rengi ile saçlarında renkli bir giriş yapabilirler. Mor ve pembenin harmanlaştığı saçlar bir harika.

Kola saç rengi
Garip bir isim gibi gelebilir ama ciddi manada koladaki o siyahımsı içindeki kahveler gibi yada kızılımsıya kaçan o renk gibi saçlarda bu yıl o rengi yakalayacaksınız ve göreceksiniz.

Ametist saç rengi
Mor rengi seviyorsanız ametist saç rengi ile saçlarınız morun geçişlerini saçlarınızda hissetmeye ne dersiniz.

Bakır sarı saç rengiSarı saç rengi olmadan olmaz tabiki. 2018 yılındada sarılar yine ön planda. Sarının sıcak renkleri bakır yansıtmalı sarı sıcak renkler bu yılda en yeni trendler arasında. Sıklıkla karşınıza çıkacaktır.

 Koyu siyah saç rengi
Koyu renkler saçlarda ten uyumuna yakışan kişilerde harika duruyor. Özellikle beyaz tenli bayanlarda siyah muhteşem yakışıyor. Koyu kahvelerdense koyu siyahlar bu sene daha çok trend.

Siyah saçta kahverengi gölgeler
Saçlarınız siyah ve biraz değişiklik istiyorsanız şayet tamda sizin saç tipinize gidebilecek bir saç rengi siyah saçınıza balyaj tekniği ile kahverengi gölgeli ışıltılar katarak saçlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Bu sayede 2018 yılında ki tercih edilen saç renklerinden birini kullanmış olursunuz.

Gökkuşağı saç rengi
Cesur bayanlar yokmu öyle bir varki yeterki istesin. Saçlarınızda 7 renk olan gökkuşağının reklerini istermisiniz. O güzel pastel renkleri seven hanımlar. Saçlarınıza ara ara katıştırarak ortamda ilgiyi ve gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kakao saç rengi
Kahve tonlarını seviyorsanız kakao rengi sizler için uygun ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk tonu. Tabi ki kahve denilincede birçok tonları var 2017 yılında çikolata kahvesi çok modaydı. Adından üzerede bilindiği gibi kakao kahve daha koyu bir kahve tonudur.

Sarıdan kırmızıya geçen ombre
Ombre saçlarda en çok tercih edilen saç tekniklerinden biridir. Her saç rengine göre uygulanan ombre çok tutuluyor. Bu yılda değişik saç renkleri üzerinde denenen ombreler moda. Özellikle kırmızı saçlarda sarı ombrelere rastlamak mümkün.

Sütlü kahve saç rengi
Her ne kadar canlı renkleri sevsekte saçlarda doğallık 2017 yılını esir aldı diyebiliriz. 2017 yılı doğallığın sadeliğin yılıydı. Bu yılda 2018de doğal saçlar revaçta Sütlü kahve saç rengi doğallığı simgeler biraz hemen hemen olmayan bile sütlü kahve saç rengini geçen yıl saçlarında uygulayanlar çok oldu. Doğal olan sütlü kahve saç rengi 2018 yılında trend  olmaya devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ