Dağınık Topuz Saç Modelleri ve Fiyatları

Dağınık topuz modelleri, her zaman olduğu gibi bu sene de ön planda. Bir nevi, kadınların kurtarıcısı  durumunda.  Artık özel günler, davetler vb. günlerin dışında günlük hayatımızda da çok sık kullanmaya başladık. Çünkü  kullanımı da,  yapılışı da çok kolay ve rahat. İstediğimiz kıyafetimizle kombine edebiliriz. Günün her saatinde kullanabiliriz, spordan, gezmeye kadar bir çok alanda. Yaz ayların da filan kolayca yapılabilecek bir modeldir dağınık topuz. Eskiden internet kullanımı bu kadar yaygın değildi topuz yaptırmak için özel günleri beklerdik ve kuaföre giderdik. Ama şimdi yaygınlaştı istediğimiz her şeye erişebiliyoruz.

İnternete bakarak yüzlerce model öğrenip uygulayabiliriz, marifet parmaklarda. Beğendiğimiz model zor olsa da deneye yanıla defalarca , bakarak uygulayabiliriz ,üstelik ücretsiz. Son zamanlarda moda olan bu modellerin en ilgi çekicisi,  kuşkusuz örgü modeller yapımı kolay ve kullanışlı. Dağınık topuz yapımında bazı malzemeler de lazım olabilir. Mesela tel tokalar,  filkete olabilir, rengarenk taçlar, saç bantları yaptığımız topuzun bozulmasını ve dağılmasını engellemek için kullanılabilir ve daha şık ve çekici görünmeyi sağlar. Dağınık topuz kadınlara en çok yakışan saç şeklidir.

Tabiki  herşey de olduğu gibi bunda da kişiden kişiye değişiyor. Ama yuvarlak yüzü olan kişilere daha çok yakışıyor. Kilolu olan kadınlarda da yüz hatlarını fazla  ortaya çıkarmadan yanlardan saç çıkarırsak daha çok yakışır. Yani saçlarınız uzunsa ve açık kalmasını istemiyorsanız dağınık topuz tam size göre hanımlar. Yapacağınız tek şey saçları düzleştirmek, sonra öreceğiz ve şekil verip aksesuarlarla destekleyeceğiz. Pratik bir şekilde her an her yerde hazırız. Özel günler için kuaföre gidenlere de bir tavsiye  dağınık topuza başlamadan önce mutlaka fiyatını sormalıdırlar. Normalde kırsal kesimlerde, 30-60 tl arasında, büyük şehirlerde ise; 100-500 arasında değişmektedir. Tabiki  bu düğünlerde ise ateş pahası 1000 tl ye çıkmaktadır. Bunları öğrenmeden topuz  yaptırmayın  derim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ