Esmer Tene Yakışan Etkili Saç Renkleri 2017

Esmer Tene Yakışan Etkili ve Önemli Ünlülere Genellikle Ünlülere ait Saç Renkleri 2017 Stillerini Bu Konumuz da Teni Esmer Olan Kadınlar için Bu Konumuzu Paylaşıyoruz.

Sevgili takipçilerimiz bugün esmer tenlilere yakışan saç renklerini ele alıp inceleyeceğiz. Bilirsiniz ki saç rengi seçerken cilt rengimizi göz önünde bulundurarak hareket etmeliyiz. Çünkü saç rengi ile cilt rengi birbiri ile ilintilidir. Beğendiğiniz her saç rengi size yakışacak diye bir kaide yoktur. Ancak ve ancak ten renginize uygun bir saç rengi size yakışacak ve sizin güzel görünmenize yardımcı olacaktır. Beğenmediğiniz bir saç rengi aslında ten renginize uyum sağlayarak sizi yakışabilir. Bu nedenle mutlak surette saç renginizi seçerken cilt renginize uygun olup olmadığı anlayıp öyle hareket etmelisiniz.

Şimdi gelelim esmerlere yakışan renklere 🙂 Esmer tene uygun saç renkleri genellikle koyu tonlardır. Koyu tonlar cildinizin esmerliği ile uyum sağlayarak güzel görünmenizi sağlayacaktır. Esmer ten oldukça kullanışlı bir ten olmakla beraber aslında tüm saç renklerine uyum sağlayabilir. Ancak dikkat edilmesi nokta bir rengin esmer tene uygun tonunu yakalayabilmektedir. Esmer tene yakışan renkler arasında ilk sıralarda kahverengi ve kumral tonlar bulunmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış mevsimine giderek yaklaştığımız bugünlerde mutlaka sizlerde kahverengi ve kumral tonlardan birini tercih edebilirsiniz. Özellikle incelediğimizde esmerlerin en çok küllü tonları tercih ettiklerini görmekteyiz. Esmerlere küllü tonların muhteşem bir şekilde yakıştığı inkar edilemez derecede aşikardır. İlk tercihleriniz yukarıda bahsettiğimiz üzere kahverengi ve kumral tonlar olsun.


Esmer ten rengine yakışan bir diğer saç rengi ise mavi ve siyahtır. Özellikle son dönemin trendlerinden birisi olan mavi siyah saç rengi esmer ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Esmer tenlilere sarı tonlarının hiçbiri yakışmaz diye birşey yoktur. Aslında esmer tene uyum sağlayabilen bazı sarı tonları bulunmaktadır. Hafif sarışın, çilek sarısı ve küllü sarışınlar esmer tenlilerin tercih edebilecekleri sarı tonlarıdır.

Esmer tenlilere yakışabilecek bir diğer renk seçeneği ise patlıcan morudur. Mor esmer tene zerafeti ile şıklık ve güzellik katan bir renktir.

Esmer ten yakışan saç renklerini merak ediyorsanız fotoğraf galerimize tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ