Jennifer lopez karamel kahve tonları saç rengi

Soru1: Ben karamel kahve saç rengini evde uygulamak istiyorum ben pek fazla kuaföre gitmekten hoşlanmıyorum saçım koyu kahverengi karamel kahveye nasıl dönüştürebilirim?
Cevap1: Evde kahverengi saçınıza altın karamel saç boyası uygulayarak rengini bir kaç ton açabilirsiniz. Eğer yeterli açılma olmazsa tekrar boyamanızı öneriyorum.
Soru2: Hangi marka saç boyası öneriyorsunuz altın karamel için?
Cevap2: Loreal ya da palette saç boyaları son derece iyi sonuçlar veriyor.
Soru3: ben saç rengimi yukarıdaki fotograftaki gibi olmasını istiyorum karamel kahve için evde uygularsam bu sonuca ulaşabirmiyim?
Cevap3: Şuanki saç renginizi öğrenebilir miyim?
Soru4: tabiki çok koyu kahveydi daha sonra açıcı kullanarak rengini bir kaç ton açtım şuan ki saç rengim kahverengi?
Cevap5: Saç renginizi altın karamel saç boyası ile boyayarak 20 dk bekleyip yıkarsanız bu saç rengini elde edebilirsiniz. Jennifer lopez karamel kahve tonları saç rengi

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Merhaba. Benim saçlarım şuanda koleston terracota adlı boya ile 3. Boyama sonucu hala o bakırımsı kahveye ulaşamadım. Bundan önce hamilelik sonrası dığsl olan saçlarıma ombre yaptırmıştım ama sarı çok çiğ oldu ve kendime sarıyı hiç yakıştıramadım. Buğday tenliyim ve ela gözlüyüm.içinde kızıla kaçan akajumu oluyır emin değilim ? Kahve tonlarını çok seviyorum ve kendine çok yakıştırıyorum. Şuanki uygulamamda uçlarım ve diplerimde ton farkı var üstelik ilk kahveyi kuaförde iki aşama olarak uygulatmıştım. Uçlar sarı olduğu için sanki bir türlü boya almıyor. Diplerim ise böyle bakır kahve gibi birsey oldu. ben karamel tonlarına geçmeye karar verdim çünkü hazır boyalarla bir aşama kaydedemiyorum. Bu fotodaki kadar açık renk olmasada bana kahve bakır veya karamel ton num ve uygulama önerilerinşz ne olur? Ya kahve yada karamel üzerinden gitmek istiyorum. Teşekkür ^.^

BİR YORUM YAZ