Karamel ve açık kahverengi renk ışıltılı modeller

Soru: Daha önce hiç saçımı boyatmadım.Saçlarımı boyamak istiyorum ama bir türlü rengine karar veremedim .Saç rengim koyu kahverengi ve tenim buğday ve biraz koyu sizce bana bu resimdeki karamel-kahve rengi yakışır mı?
Cevap: Buğday hatta esmere yakın buğday tenli olan bayanlara sıcak tonlarda saç renklerini önermiyorum. Örneğin; karamel, kızıl, balköpüğü.. gibi sana karamel kahve yerine altın kahve önerebilirim o sana daha çok yakışacak diye düşünüyorum. Ancak elbette ki küllü tonlar sizin için daha uygun buğday tenli bayanlara küllü renkler daha çok yakışıyor.
Soru: Saçım bir çok işlemden geçti yani açıkçası kuaförler beceremedi saçımı ilk önce açıp turuncumsu bir renk yaptı 1 hafta sonra ben palette altın karamelle boyadım dünde kuaförün tavsiyesiyle loreal 7.1 ile boyadım ve saçım berbat durumda. koyu küllü kumral oldu. ben karamel rengini istiyorum fakat turuncu pikmentli değil sarı pikmentli istiyorum bunun için kahve karamel mi yapmam gerek bana ne öenrisiniz?
Cevap: Sarı görünümlü karamel istediğiniz için size altın kahve saç boyasını öneririm. Bu boyayla saçlarınızı boyamalısınız. Ancak önce uçları 5-10 dk sonra dipleri boyayın. Saç renginizde yeterli açılma olduğunda saçlarınızı yıkayabilirsiniz.
Karamel ve açık kahverengi renk ışıltılı modeller

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ