Jessica Biel Açık Altin Kahve Saç Rengi

saclarım koyu kahveye yakın yani beren saatin saçlarını hiç boyatmamış halinki gibi şuan.. uçlarının sarımsı apaçık kahverengi olmasını istiyorum bunun için ne kullanmalıyım hiç boya yapmadım saçıma kuaföre gereg yok evde yapabileceğim bir açıcı boya söyleyebiliir misinz acil !!! ? altın rengi sarısı oluyomu acaba bu söyledğim rengin oluşumu için?
cevap: evde boyamalarda öyle hemen sarı bir renk elde edemezsiniz. Ancak bir kaç boyamada oluşur bu da istediğiniz ton olmayabilir.Siz altın sarısı istiyorsunuz saçlarınızı uç kısımlarını chiago koyu sarı dore küllü saç boyası ya da yakın tonlardaki açıklıkta bir saç boyası ile boyarsanız ancak saçlarınızda bir kaç ton açılma olur ilk boyamadan sonra mutlaka bana hangi renk oluştu bildirirseniz sizinle bir sonraki aşamayı paylaşabilirim.
soru2: uygular uygulamaz hangi renk olduğunu söyleyeceğim peki boyaya açıcı katarsam dahi iyi sonuç verirmi ve hangi açıcıyı kullanmalıyım ?
cevap: zaten her boyanın yanında mutlaka oksidasyon bulunuyor tüp halinde alacaksanız yine yanında açıcı almanız gerekecektir.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ