Ombre Fiyatları 2017

Güncel Ombre fiyatları 2017 ve en güzel Ombre saç renkleri ve modellerini bu konumuz da bulabilirsiniz. Ombrelerin Tüm Mükemmel Moda Örneklerini Bir arada bulun!

2017 Ombre saç modelleri, uç kısımları açık renkler pekala Ombre deyince ne anlıyoruz gelin konumuzda öğrenelim. Ombre demek belirlenmiş bir saç renginin 2 veya üç ton açık renginin saçlarımızın uç kısımlarına yapılan bir nevi gölge uygulamasına denir. Sarı saç renkleri için epeyce sağlıklı ve saçların parlak bir görüntü vermesini sağlar. Ek olarak Ombre yapılan kadın yaşına göre daha genç gözükür. Bu Ombreyi deneyenler bilir. Saçlarınıza Ombre yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle belirtmek istiyorum. Lütfen uzman kendini kanıtlamış bir kuaföre saçlarınızı emanet edin. Aksi halde başınıza bir takım hoşlanmayacağınız durumlar gelebilir. Birbirleri bir ilişkisi olmayan iki farklı saç rengi ile caddelerde yürümek sizi hoşnut etmez.

Ombre 2017 fiyatları;
Ombre fiyatları kuaförlerde genel olarak saç uzunluğu baz alınarak hesaplanır. Bunu göz önünde bulundurarak aslında kafanızda ortalama bir fiyat belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki fiyatlar omuz hizası saç uzunluğu baz alınarak verilmiştir.


Ombre fiyatları 2017 de ortalama olarak; 160 – 550 TL arasında, Krepe-balyaj fiyatları; 120 – 320 TL, Flamingo balyaj fiyatı; 160 – 360TL arasında, Papatya şekli balyaj fiyatı; 130 ile 350 TL arasında ,Bölgesel Balyaj fiyatı; 75-175 TL arasında, Sadece belli bir bölgeye balyaj; 60 – 180 arasında değişiklik göstermektedir.

Gelin hep beraber Ombre saç renklerini galerimizde inceleyelim. 57 güzel yaz ve 2016 trendi Ombre saç renkleri ve fikirlerini galerimizde sizlerin beğenisine sunduk.

Bu aşağıdaki galerilerin dışında siyah saçlar için en güzel ombre saç renklerini burada bulabilirsiniz. http://www.9sac.com/siyah-saca-krepe-balyaj-ile-ombre-sac-renkleri-ve-modelleri/

Yıpranan Saçlara Keratin Yükleme İşlemi;

Ombre veyahut diğer saçlarımızın rengini açma uygulamaları sonrasında saçlarınızın yıpranmasını onarmak amacıyla doğal keratin yükleme işlemi yapmanız mutlaka gerekliliktir. Eğer saçlarınız yıpranmış bir şekilde yaşarsanız, size çok fazla rahatsızlık verecek ve sizi sıkıntıya sokacaktır. Bu yüzden saçlarımız için doğal, katkı olmayan keratinler yüklemesi yapmamız şart, İşterseniz kuaförünüze keratin yükleme konusunda danışabilirsiniz.

2017 Sonbahar Kış Trend Ombre Saç Renkleri

2017 trendi röfleli saç modelleri ve renkleri en şahane durduğu saç renkleriyle, açık, orta ve kahverengi üstünde, kestane saç renkleri, çikolata kahverengi üstünde mükemmel duruyor. Sizde saç renginize ışıltılı ve olağanüstü bir görüntü eklemek amacındaysanız bu röfleli saç rengi modellerini kesinlikle denemelisiniz.

Aşağıdaki katalog da istediğiniz modeli kuaförünüze gösterebilir ve saçlarınıza uygulatabilir siniz.

Ombre Saç Renkleri Katalogu

Ombre Saç Renkleri Katalogu

Kısa Saç Kesimlerine Ombre Uygulamaları;

Ombre saç renkleri yalnızca uzun saçlara değilde kısa saç kesimlerinede yapılmakta. Ve Son derece başarılı ombre renkleri uygulanmış saçları görmekteyiz. Küt saç kesimlerine uygulanmış ombreleryada uzun omuz hizası ve lob saç kesimlerine uygulanan ombre modelleri gerçekten kadınlara yarı bir hava katıyor.

 

 

2017 Kısa Saçlar için Ombre

2017 Kısa Saçlar için Ombre

Sizinde anladığınız gibi Ombre saç uygulaması; Saçlarımızın uç kısımlarına yapılmış bir gölgelendirme işleminden ibarettir. Genellikle Ombre saçlara uygulanırken üst kısımlarda ince bir şekilde ışıltılar atılmakta. Bu şekilde saçların uçlarına doğru renk geçişi çok daha hafif oluyor.

Kısa Saça Ombre 2017

Kısa Saça Ombre 2017

Omuz Hizası Saçlara Ombre Saç Modelleri

Omuz Hizası Saçlara Ombre Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Eskişehir Ombre dedi ki:

  Teşekkürler Harika Ombre modelleri var Emeğinize Sağlık

  1. Saç dedi ki:

   Rica Ederiz. Eskişehirde tam olarak fiyatlar ne durumda?

   1. Saç dedi ki:

    Rica Ederiz Yelda Hanım.

 2. Kübra dedi ki:

  Ben de ombre balyaj yaptırmak istiyorummm hemde çokkkk

  1. Saç dedi ki:

   her yönden avantajlı ve uzun ömürlü.

 3. Arzu dedi ki:

  Ben Ankarada Ombre işleminde Miador kuaför den daha iyisini tanımam.bilginiz olsun ,bakın yaptıkları saçlara…

  1. Saç dedi ki:

   Fiyatlar nasıl?

 4. İrem dedi ki:

  Saçarımda sürekli değişim yapıyorum önce düz boyuyordum ama bir süredir ombre veya balyaj yaptırıyorum saçlarım çok yıpranıyor hatta yanmışlığı da var ama artık sorun yaşamıyorum çünkü liquid keratin kullanmaya başladım saçlarım yandığında kuaförümün tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım yanık saçlarımı düzeltmişti kestirmeye gerek kalmadan tabi az kestirdim ama uç kısımları şimdi de yıpranma ve mat görüntü olmaması için kullanıyorum saçlarım hep canlı ve dolgun görünüyor bu sayede sanki kendi saç rengim gibi görünüyor.

 5. eda dedi ki:

  atşehir içerenköyde saç yaptırmak istiyosanız kesinlikle salon adonia yaptıkları saçlar mükemmel.

BİR YORUM YAZ