Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

2019 Gri Saç Rengi Modelleri

  • 16 Temmuz 2016
  • 12.426 kez görüntülendi.
2019 Gri Saç Rengi Modelleri

2019 Gri Saç Rengi Modellerini Bu Yaz Denemek İsteyen Kadınlara Özel bu Konumuzda Yayınlıyoruz. Genç Kadınlarda Gri saçlar son derece ilgi çekici durmakta.

2015 yılında ortaya çıkan ve oldukça beğenilen gri saç rengi 2019 yılında da etkisini giderek büyüterek sokaklarda ve diğer ortamlarda kendisine rahatlıkla yer bulmuştur. 2018 ve 2019 yılında kadınların şık ve güzel görünmek için tercih etmiş olduğu saç renklerinden olan gri saç rengi erkekler tarafından da çok beğenildiği gibi hatta kendileri de bu rengi saçlarında kullanmaya başlamışlardır. Farklı ve cesur bir bayansanız gri saç rengi tam da size göre bir renktir. 2019 yılında kullanılan gri saç renginin olduğu saç modellerini aşağıda fotoğraflarla incelemeye ne dersiniz ?

2019 Gri Saç Rengi Modelleri

Kahküllü Gri Saç Modeli 2016

İlk olarak yukarıdaki fotoğraftaki gibi gri saç rengini saçlarınızın her bölgesinde kullanarak oldukça farklı stile sahip olabilirsiniz. Gri saç rengine yakışan saç modellerinden birisi de kısa ve kahküllü saç modelidir. Yukarıdada bulunduğu üzere gri saç rengi ve kahküllü kısa saç modeli yüz özellklerinizi ortaya çıkaracaktır.

2019 yılının en moda modellerinden birisi de ombre saç modelidir. Ombre saç modelini gri saçlarınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gümüş grisinden koyu griye çalan renge doğru giden gri saç modeli sizi oldukça şık bir görünüme kavuşturacaktır.

2019 Gri Saç Rengi Modelleri

Kıvırcık Gri Saç Modelleri

Gri saç renginin uyum yakaladığı bir başka saç modeli ise kıvırcıklardır. Eğer sizlerde kalın bir saç yapısına sahipseniz kıvırcık saç modelini tercih ederek saçlarınızı daha ince gösterebilirsiniz. Yukarıdaki gibi uzun kıvırcık saç modeli sizi sokaklarda eşsiz bir güzelliğe kavuşturacaktır.

2019 Gri Saç Rengi Modelleri

Örgülü Gri Saç Modeli

Gri saçlarınızla uyum içerisinde kullanabileceğiniz saç modellerinden birisi de örgülerdir. Örgüler diğer saç renklerine göre gri saçlarınızda daha çarpıcı ve şık bir görüneme kavuşarak sizleri farklı kılacaktır. Birçok örgü modelinden ortama ve zevkinize uygun modeli seçerek rahatlıkla gri saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

2019 Gri Saç Rengi Modelleri

Orta Boylu Gri Saç Modelleri

Son olarak ise yukarıdaki gibi orta boylu saçlarınızda gri saç rengini kullanarak basit bir görünümden uzaklaşarak modayı takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aysu dedi ki:

    Yorumunuz Selam cok guzel sac rengkleri ,cok begeniyorum,onerileriniz icin tesekkur ederim .ben esmer tenliyim hangisinin yakisicani bilmiyorum

BİR YORUM YAZ