Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

  • 18 Mart 2016
  • 7.457 kez görüntülendi.
2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

2016 yılı kadınlar için en kolay ve pratik saç modelleri olan örgü saç modelleri ve fikirleri için gelen talepler üzerine bu konumuzu paylaşıyoruz.

Bugün ele alacağımız konumuz ise 2016 yılında en çok tercih edilecek örgü saç modelleri. Örgü saç stili hemen hemen her yaştaki bayanlar tarafından kullanılmaya uygun bir saç modelidir. Özellikle birçok stil ve modeli bulunmaktadır. Aslında sizlerde evlerinizde hayal güçlerinizi kullanarak birtakım örgü modelleri oluşturabilirsiniz. Bunun için sizlerde herkesten farklı bir görünüm diliyorsanız evlerinizde hayal güçlerinizi kullanmalısınız. Gelelim örgü stil ve modellerine . Önümüzde bahar ve yaz mevsimi olmasından ötürü  örgü modellerinin kullanımı giderek artacaktır. Haydi o zaman 2016 yılında en çok tercih edilen saç örgü modellerini inceleyelim.

1- Taç Örgü Saç Modeli;

2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

Taç Örgü Saç Modeli

İlk olarak yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere taç örgü modelleri 2016 yılında kadınlar tarafından tercih edilecek en moda örgü modellerinden birisi olacaktır. Özellikle düğün,parti gibi tören ve davetlerde bu örgü modelini dilediğinizce tercih edebilirsiniz. Ayrıca bukleler yakaladığı uyum sayesinde bu törenlerde şık ve zarifliğiniz hep konuşulacaktır.

2- Hollanda Örgü Saç Modeli;

2016 yılında tercih edilecek örgü modellerinden bir tanesi de Hollandalılar tarafından oluşturulan saç örgü modelidir. Bu örgü modeli rahatlığıyla ile ön plana çıkmaktadır. Hollanda tarzı saç örgü modeli saçlarınızı daha canlı ve güçlü kılacaktır.

3 – Halat Örgü Saç Modeli;

2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

Halat Örgü Saç Modeli

Üçüncü olarak ise halat saç örgü modeli bayanlar tarafından 2016 yılında en çok tercih edilen saç modellerinden birisi olacaktır. Uzun saç yapısına sahip olan bayanla tarafından daha çok tercih edilen halat örgü modelleri at kuyruğu saç modeli ile eş zamanlı olarak kullanılabilmektedir.

4- Kahküllü Örgü Saç Modeli;

2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

Kahküllü Örgü Saç Modeli

Ön plana çıkması beklenen bir başka örgü modeli ise kahkülle oluşturulmaktadır. Bu saç modeli yüz hatlarınız ve yüz özelliklerinizi vurgulayacak ve sizi şık ve güzel gösterecektir. Gündelik yaşamda rahatlıkla kullanılabilen her saç yapısına uygun bu saç modelini sizlerde mutlaka denemelisiniz.

5- Fransız Örgü Saç Modeli;

2016 Örgü Saç Modelleri ve Fikirleri

Fransız Örgü Saç Modeli

Son olarak ise Fransız örgü saç modeli ile balıksırtı örgü modelinin karışımının meydana getirdiği örgü modeli 2016 yılında en çok tercih edilenlerden olacaktır. Yukarıdaki fotoğrafta da göründüğü üzere bu örgü modeli oldukça etkileyici ve çekici bir görünüme sahiptir.

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ