Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

2016 Uzun Saç Modelleri

  • 07 Temmuz 2016
  • 4.793 kez görüntülendi.
2016 Uzun Saç Modelleri

2016 Uzun saç modellerini uzun saçlara sahip kadınlar için bu konumuzda derledik. 2016 yılının trendi kahküllü saç modelleri, topuz ve örgü stilleri konumuzda.

2016 yılının trend listesinin değiştiği moda dünyasında bugün siz değerli okurlarımıza 2016 yılının trendi haline gelmiş uzun saç modellerini inceleyeceğiz. Uzun saç modelleri kadınlar ve erkekler tarafından çok beğenilip kullanılmaktadır. Günümüzde zaten erkeklerde uzun saç modasına uymaktadırlar. Uzun saç yapısı birçok modele yatkın olmakla birlikte hemen hemen bütün saç renklerine de uyum sağlamaktadır. Bu derece fonksiyonel olan uzun saç yapısı birçok saç stilisti tarafından modern bir görünüme sahip olduğu vurgulanmıştır. Gelin şimdi 2016 yılının birbirinden şık uzun saç modellerini fotoğraf halinde inceleyeceğiz.

2016 Uzun Saç Modelleri

2016 Uzun Saç Modeli

İlk olarak 2016 yılında uzun saç modellerinin en popülerlerinden küt saç kesimini tercih edebilirsiniz. Küt saç kesimi dikkat çekici bir özellikte olup kullanan kişinin yüz hatlarını ortaya çıkarmaktadır. Oldukça şık görünen küt saç modeli sizi çok kadınsı gösterecektir.

İkinci olarak kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir başka uzun saç modeli ise yüksek topuz saç modelidir. Yüksek topuz saç modeli kadınları rahat ettiren ve sade,eşsiz bir görünüme kavuşturan özelliğe sahiptir. Kadınlar tarafından çok beğenilen topuz saç modeli dilediğiniz bir yere giderken kullanabilirsiniz.

2016 Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modeli

Bir başka seçenek olarak 2016 yılında uzun düz bir saç modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun ve düz bir saç modeli doğal yapısı ile ön plana çıktığı gibi çeşitli saç ürünleri kullanarak parlaklık kazandırabilirsiniz. Aynı şıklığa yine sahip olacaksınızdır. Bu saç modelinde en önemli unsur ise saç renginizidir. Cilt tonunuza uygun bir saç rengi seçmenizdir.

2016 Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Stilleri 2016

2016 yılında örgüler giderek popüler hale gelmektedir. Ve örgüler uzun saç yapısı ile daha şık durmaktadır. Özellikle yaptığımız araştırmalara göre yan örgü modeli inanılmaz derecede rağbet görmektedir. Örgüler sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek bir özelliğe de sahiptir.

2016 Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Kesimleri 2016

Son olarak ise uzun saçlarınıza asimetrik kesimler uygulatarak şık ve güzel bir hale bürünebilirsiniz. Asimetrik kesimler dikkat çekici özelliğiyle bilinmektedir.

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ