Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

  • 16 Haziran 2016
  • 4.633 kez görüntülendi.
2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç veya resim çıkartmalı saç olarak bilenen yeni akım kadınların saç modası, peki bu trend nasılmış konumuzda inceledik.

Sevgili okurlarımız saç alanında sizlere yeni bilgiler sunmaya devam ediyoruz. 2016 yılında trend listesine bir stil damgasını vurmuştur. Kadınlar ve erkekler tarafından da çok beğenilen bu yeni trend saçlarda birtakım çeşitli resimler bulunmasıdır. Evet biraz ilginç olsa da özellikle yabancı ülkelerde çok tutulan bu model yavaş yavaş ülkemizde de ilgi görmeye başlamıştır. Öyleyse bu yeni modayı çevrenize neden ilk siz tanıtmayasınız değil mi ? Böylelikle çevrenizde modayı takip ettiğinizi göstererek moda ikonu olduğunuza da gösterebilirsiniz. Şimdi gelin 2016 yılının bu yeni trendini aşağıda fotoğraflarla inceleyerek daha detaylı bilgilere erişelim.

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

Çiçek Desenli Saç Modeli

İlk olarak çiçekler bildiğiniz üzere kadınlar tarafından çok beğenilmekte ve sevilmektedir. Çiçeklerin kadın hayatındaki yerlerinin çok farklı olmasından ötürü saçlarınıza çiçek desenleri uygulatabilirsiniz. Böylelikle yaz sezonunda saçlarınızdaki çiçek desenleri ile sevimli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

Kelebek Desenli Saç Modeli

2016 yılının yeni trendi olan bu stili ön plana çıkartan bir başka özellik ise birçok farklı desenin bulunmasıdır. Bu desenlerden birisi de hayvanlardan olabilir. Örneğin yukarıdaki gibi bir kelebek desenini saçlarınıza uygulatarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınıza uygulatacağınız desenlerin rengi ile saç rengi arasında bir uyum olmasına özen göstermelisiniz.

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

Rengarenk Saç Modeli 2016

Bir başka model olarak olarak 2016 yılının yaz sezonunda bir gökkuşağı deseni ile fark yaratabilirsiniz. Bir renk cümbüşünü saçlarınıza bulundururak oldukça şık ve hareketli bir havaya kavuşabilirsiniz.

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

Çiçek Desenli 2016 Saç Modeli

2016 Yaz Saç Trendi ; Resimli Saç

2016 Saç Trendi

Bu yeni trendi saçlarınıza uygulatmaya karar verdiyseniz saçlarınızın doğal rengi üzerine bu desenleri kullanmanız daha şık olacaktır. Ancak yukarıdaki fotoğraflarda da bulunduğu üzere canlı ve pastel saç renklerini tercih ederek farklı bir hava kazanabilirsiniz. Son bir öneri bu stili  saçlarınıza uygularken hayal gücünüzü kullanın.

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ