Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

  • 08 Eylül 2017
  • 22.164 kez görüntülendi.
2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

Erkek uzun saç modelleri üzerine arayışta olan kişiler genellikle modası geçmiş veya bir türlü içinden çıkılamayan bilgilerle boğuşmaktadır. Bizlerde tüm bunları göz önünde bulundurarak erkeklere özel olarak hazırladığımız uzun saç modelleri ile ilgili konumuzda sizlere yardımcı olacağız. Yeni bir yıl içerisine giriyoruz, 2019 yılında erkeklerin daha şıklıkta olacağı ve özelliklede saçlarına verdikleri önemlerle duyacağımız konular şimdiden görünmeye başladı.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

erkek uzun saç modelleri

Kadınlar kadar bakımlı ve kendine önem veren erkeklerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Artık stilistler ve saç tasarım uzmanları erkekler üzerine de birçok örnek ve stil durumu gerçekleştirerek erkeklerin daha havalı ve daha çekici bir hale gelmesinde yardımcı etken oluyor.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

2019 yılının öne çıkan en önemli etkilerinden biri erkeklerde uzun saç modelleri oldu. Şüphesiz şimdiden saçlarını uzatmaya çalışan erkekler 2018 yılında da uzun saç stilleri üzerine değinecekleri kesin gözüyle bakılmakta. Fakat uzun saçların sadece model olarak hesaplanması yanlış bir düşünce olmaktadır. Kadınlarda da olduğu gibi erkeklerinde doğası gereği saçlarına sürekli bakım yapmaları kendileri için önemli bir etki olacaktır. Zira bakımsız ve önem verilmeyen uzun saçlara ne kadar stil uygularsanız uygulayın dilediğiniz o görünüme kavuşmanız biraz zor olacaktır.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

Man Bun Uzun Saç Modelleri

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

2019 yılında başlayan Man  Bun saç modelleri akımı bu sende önemli derecede arttı. 2019 yılında da farklı stil örnekleri ile karşımıza çıkacak olan Man Bun saç stilleri erkeklerin en önemli gözdelerinden biri olmaktadır. Hele de trend bir etki durumunda olmak istiyorsanız topuz modelleri ile karşımıza çıkan bu saç modelini mutlaka denemelisiniz.

 

Doğal Dalgalı Uzun Saç Modelleri

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

dağınık erkek uzun saç modelleri

Bu senenin en çok dikkat çeken uzun saç modelleri arasında yer alan doğal dalgalar yeni yılda da oldukça rağbet göreceğe benziyor. Trend bir saç modeli olan doğal dalgalı saç modelleri arasından dilediğinizi seçerek yeni yıla daha çekici ve göz kamaştırıcı bir görsel ile çıkabilirsiniz. Saçlarınız düz bir halde ise şekillendirici köpükler kullanarak kuruttuktan sonra doğal bir dağınıklığa kavuşturabilirsiniz.

Uzun Mohawk Saç Modelleri

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

Dünyaca ünlü futbolcularında seçimleri arasında yer alan Mohawk saç modelleri yeni yılda uzun olan ön bölümü daha da uzun bir halde görüleceğe benziyor. Buna ek olarak uzun olan saç kısmına örgülerde yapılabiliyor. Böylelikle daha doğal ve orijinal bir görünümü saçlarınıza kazandırabilirsiniz.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

Dağınık At Kuyruğu Saç Modelleri

Genellikle hafta sonu saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu dağınık haliyle erkeklerin saç modelleri dahilinde yer almaktadır. Kombin olarak bu saç modeline güneş gözlüklerinden en güzelini seçerek harika bir tamamlama yapabilirsiniz.

Yarım At Kuyruğu Saç Modelleri

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

At kuyruğu ile ilgili olarak bu sene tüm örnekleri en trend saç modelleri kapsamında yer alıyor. Uzun saçlara sahip biriyseniz 2019 yılında da oldukça rağbet görecek olan yarım at kuyruğu uzun saç modelleri arasından tercihte bulunarak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2019 Erkek Uzun Saç Modelleri

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ