Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

  • 04 Ekim 2016
  • 6.406 kez görüntülendi.
Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modelini Saçlarını Örgü Saçlarla Takılmayı Seven Kadınlar için Bu Konumuz da Paylaştık.

Kadını şık ve güzel gösteren unsurların başında saçları gelmektedir. Saçlar kadının en önemli aksesuarıdır. Ve kadınların en çok beğendiği ve tercih ettikleri saç modelleri bulunmaktadır. Bu saç modellerinin arasında örgüler de bulunmaktadır. Örgüler kadınlar tarafından kurtarıcı olarak nitelendirilmiştir. Oldukça kullanışlı ve yapımı kolay olan örgü modelleri kadınlara yakışan saç modelleri arasında ilk sıralarda seyretmektedir. Gelin şimdi her kadının yapabileceği ve beğeneceği 6 örgü modelini inceleyeceğiz.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Boksör Örgü Modelleri

İlk olarak yukarıda da gördüğünüz üzere 2016 yılının son dönemlerine girdiğimiz bugünlerde Boksör örgü modeli giderek trend listesinin üst sıralarına tırmanmaktadır. Boksör örgü modeli özellikle genç kesim kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde Boksör örgü modelini tercih ederek yüz hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Örgülü Saç Modeli

İkinci olarak tercih edebileceğiniz örgü saç modelleri arasında yandan gelen örgülerin saçlarınızın arkasında birleşerek açık saçlarınızla birlikte kullanabileceğiniz örgü modeli bulunmaktadır. Özellikle örgülerle beraber açık saçların mükemmel bir uyum içerisinde olduğu aşikardır. Gündelik hayatınızda yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Örgülü Topuz Saç Modeli

Üçüncü olarak ise Mohavk saç modelinden esinlenerek yapılan örgü modeli bulunmaktadır. Bu örgü modelinde saçlarınızın üst kısmından başlayan örgü modelinin topuzla birleşmesi söz konusudur. Bu saç modeli özellikle kış veya sonbahar mevsiminde ideal saç modellerinden birisidir. Kış veya sonbaharda bu örgü modeli sokak tarzında mükemmel bir kazak ile harika bir görünüme kavuşacaktır.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Örgülü Saç Modeli

2016 yılının en trend örgü modellerinden birisi de yukarıda gördüğünüz örgü modelidir. Oldukça şık ve dikkat çekici bir yapısı bulunan bu örgü modelini evlerinizde arkadaşınız veya anneniz yardımıyla yapabileceğiniz saç modelidir. Örgü modelleri hemen hemen her saç tipine uygundur. Ancak bu örgü modelini düz saçlarda tercih ediniz.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Örgülü At Kuyruğu Modeli

Yanlardan başlayan örgülerle başlayan bu saç modelinde örgüler at kuyruğu saç modeli ile birleştirilmektedir. Bu örgü modelini günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi bir düğün veya nişan törenlerinde tercih edebilirsiniz. Örgü ve at kuyruğu saç modelini kadınları inanılmaz rahatlık sağlayan saç modelleridir. Sizlerde rahat ve şık olmak istiyorsanız yukarıdaki örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modeli

Örgülü Dağınık Topuz Modeli

Son olarak ise kadınların en çok beğendiği saç modellerinden birisi ise dağınık topuzlar dır. Örgülü dağınık topuz saç modeli ise erkeklerin bayıldığı saç modellerinden birisidir. Sizi oldukça kadınsı gösterecek olan bu saç modelinde hemen hemen her saç rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yukarıdaki gibi pastel ve sarışın tonlar bu saç modeline mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ