2016 Doğal Saç Modası ve Modelleri

 • 15 Haziran 2023
 • 9.534 kez görüntülendi.
2016 Doğal Saç Modası ve Modelleri

2016 Doğal saç modası ve modellerini bu konumuzda doğal olarak saçlarını yapmayı seven kadınlar için derledik.

Sürekli yeni gelişmelerin ve yeni trendlerin ortaya çıktığı moda dünyasında 2016 yılının yaz aylarının yeni modası ise doğal saç modelleridir. Erkeklerin doğal görünüme olan hayranlıklarıyla büyüyen doğal saç modelleri giderek popüler olarak hemen hemen tüm kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle yaz sezonunda sokakların ve plajların fazla kullanılmasından ötürü bu ortamlara doğal saç modelleri daha uygun bulunarak sürekli tercih edilmektedir.

Doğal saç modeli denince akla hemen gelen saç modelleri bulunmaktadır. Bunların başında yer alan saç modeli ise balerin topuzdur. Balerin topuz hemen hemen tüm kadınlara yakışan ve sokak tarzına uygunluğu ile bilinen saç modelidir. Yaz sıcaklığında ensenizi serin tutmanızı sağlayacak saç modellerinden olan balerin topuzunu sizlerden tercih edebilirsiniz.

Doğal saç modelleri olarak ikinci sırada at kuyruğu saç modeli gelmektedir. Ancak 2016 yılında hacimli at kuyruğu saç modeli daha popüler hale gelmiştir. Sizlerde yaz sezonunda doğallığınızla ön plana çıkmak isterseniz hacimli at kuyruğu saç model ideal seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

Doğal saç modelleri olarak dağınık saç modelleri daha çok tercih edilmektedir. Dağınık bir saç modeli daha doğal bir görünüme sahip olduğu gibi sizi şık ve modern gösterecek özelliğe de sahip saç modelleridir.

Dağınık örgü modelleri sizi doğal gösterecek bir saç modelidir. Örgüler diğer saç modellerine yapılma işlemi olarak daha basit bir saç modelidir. İstediğiniz tarzda bir örgü modeli tercih ederek saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Örgü modelleri erkeklerin kadınları şirin,tatlı olarak nitelendirmesini sağlayan bir saç modelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Utku Aydın dedi ki:

  Doğal saçlar her zaman daha güzel görünüyor

 2. Utku Deniz dedi ki:

  Doğal saç modelleri gerçekten harika

 3. Sümeyra Taş dedi ki:

  Bu doğal saç modelleri gerçekten harika görünüyor Yaz aylarında sıcak havada rahat ve şık olmak için tercih edebileceğimiz saç modelleri gibi gözüküyor. Özellikle balerin topuzu ve dağınık örgü modelleri benim favorilerim arasında yer alıyor. Doğal görünümünü koruyarak şık ve modern bir görünüm elde etmek harika bir kombinasyon gibi duruyor. Kesinlikle denemeyi düşüneceğim saç modelleri arasına girdi. Teşekkürler

 4. Nehir Özdemir dedi ki:

  Çok güzel ve kullanışlı öneriler Doğal saç modelleri her zaman favorimdir. Özellikle dağınık saçlar ve balerin topuzu çok şık duruyor. Hacimli bir at kuyruğu da denemek istiyorum. Teşekkürler

 5. Lara Demir dedi ki:

  Çok faydalı bir makale olmuş, teşekkür ederim.

 6. Kaan Erdem dedi ki:

  Bu makaleyi okumak gerçekten ilginç ve bilgilendiriciydi.

 7. Lara Güneş dedi ki:

  Yazıyı okurken doğal saç modellerinin ne kadar popüler olduğunu fark ettim. Kendim de doğal görünümlü saçları tercih eden biri olarak, bu modeller benim için ilham verici oldu. Makale de bu konuda birçok güzel örnek paylaşılmış. Özellikle balerin topuz ve dağınık örgü modellerini denemek istiyorum. Teşekkürler

 8. Yusuf Bulut dedi ki:

  Doğal görünümlü saçlar her zaman en güzeli 😍

 9. Nehir Aral dedi ki:

  Doğal saç modellerini tercih etmek gerçekten harika bir fikir

BİR YORUM YAZ