Bakır Saç Üzerine Ombre Uygulaması ve Modelleri

  • 16 Haziran 2023
  • 36.156 kez görüntülendi.

Bakır Saç Üzerine Ombre Uygulaması ve Modellerini bu Makalemiz de Ombre Renklerini Seven Bayanlara Özel Uzun Ömürlü Modelleri Galerimiz de Derledik.

Günümüz yaşantısında birçok şey trend oluyor. Saçlar, kılık kıyafet, eşyalar öyle anlar geliyor ki eskiler trend oluyor bir bakıyorsunuz. Böyle değişken modeller tarzlar ortaya çıkıncada insanlarda ne kılığa gireceğini bazen şaşıyor doğrusu. Özellikle de biz bayanların işi bu konuda daha zor sanırım. Neyse asıl konumuz tabiki bu değil, bakır saç üzerinde Ombre denemeleri diyebiliriz. Ombre zaten başlı başlına trend olan saç üzerinde çok hoş duran bir uygulama. Ki her türlü saçta harikalar yaratmaktadır. Uzun sürede Ombre tekniği saçlarda yerini korumaya devam edeceğe benziyor. Sizler de Ombre tekniğinden hoşnutsanız beğeniyorsanız bakır saç üzerinde Ombre tekniği nasıl olur nasıl durur konumuzda işleyeceğiz.

Genel itibari ile bakır saç rengi böyle karameli ve altın tonları ile karışık renkler içeren sıcak güzel bir tona sahiptir. Özellikle soğuk kış aylarında ise bu sıcak tona sahip olan bakır saç rengini tercih edebilirsiniz. Sadece ton olarak kalmayıp asıl olan bakır saça Ombrenin daha şık durduğuna emin olabilirsiniz.

Bakır Saçlarda Ombre Modelleri

Bakır Ombreli saçlar yukarıda da belirttiğimiz üzere tonlarından kaynaklı kış aylarında tercih edilebilecek bir renk tonu. İçinizi ısıtan renkli hoş duran bir model. Değişiklik arayışında iseniz kesinlikle bu rengi saçlarınızda uygulayarak işe başlayabilirsiniz. Birçok Bakır tonlarını içeren ombreli modeller söz konusu. Gelin görsellerimiz ile birlikte bakalım.

Mesela koyudan bakıra Ombreli saç tonlarında farkedeceğiniz saçların dip bölgesi koyu tonları içerirken aşağıya doğru saç rengi bakır tonlarını almaya başlamış. Dip renginizin oyu olmasını istiyorsanız şayet bu model size göre.

Bakır üzerinde parlak saçlar ışıltı katan tonlar ise istediğiniz koyu saçlar da müthiş duracaktır. Düşünecek olursanız koyu saçlarda parlak bakır saç renginizin üzerinde ışıltılar ile oynandığında saçlarınız ayrı bir şık duracaktır. Özellikle saçlarınıza dalgalı tarz olan güzel duran bukleler ile model verdiğinizde saçlarınızda ki o parlak bakır tonları inanılmaz güzel duracağını size söylemeliyim. Saçlarınızın ne kadar canlı hacimli olduğuna göründüğüne siz bile inanamayacaksınız. Belki de hiç yapmadığınız bir renk tonu parlak bakır veya bakır ombreli ton saçlar uzun ve kısacık tarz bir model ile sonlandırmak istiyorsanız kesinlikle inanılmaz bir değişim ile kendinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Sıcak kızıl tonlarından hoşlanıyorsanız ya da sizlik olan bir tona yakın olmasını istiyorsanız kızıl bakır tonları o zaman tam sizlik diyebiliriz. İki rengi bir barındıran bu ton Ombre ve balyaj tekniği uygulanıp saçlarına farklı bir boyut kazandırmak isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ