Ünlülerin Saç Renkleri ve Modelleri 2024

Ünlülerin saç renkleri, [yil] yılının en çok konuşulan ünlülerinin saç renkleri ne? Hangi ünlü isim saç rengi olarak diğerlerinden bir adım öne çıkmayı başardı...

 • 12 Ağustos 2023
 • 32.747 kez görüntülendi.
Ünlülerin Saç Renkleri ve Modelleri 2024

Ünlülerin saç renkleri, [yil] yılının en çok konuşulan ünlülerinin saç renkleri ne? Hangi ünlü isim saç rengi olarak diğerlerinden bir adım öne çıkmayı başardı...

ünlülerin trend saç renkleri ve modellerini bu yaz ayında size bir fikir olması amacıyla bizim favorilerimizden saç rengi modelleri ile bu konumuzu hazırladık. Bu saç renklerini sizde evde kendiniz elde etmek isterseniz konu altında bulunan yorum kısımlarına veya her resmin kendi alt tarafında yer bulan yorum kısımlarına yorum yapabilirsiniz. Bu sene özellikle doğal gölgeler ve dore, platin mix saç renklerinin, şeftali ve pembe karışımı ışıltıların ve kızıl-bordo saç renklerinin  ünlüler arasında trend olduğunu söyleyebiliriz.

Sizde bu güzel saç renklerine sahip olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin...

Ünlülerin Saç Renkleri ve Modelleri [yil]

Ünlülerin saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi edinmek ve hangi ünlünün saç rengi ve modeli nedir diye araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki Ünlülerin saç renkleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yabancı ünlülerin trend saç renklerinden bir kaç örnek sonrası Türk ünlülerin saç renkleri ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Dua Lipa
Dua Lipa
Selena Gomez
Selena Gomez
Billie Eilish
Billie Eilish
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

Türk Ünlülerin Saç Renkleri [yil]

Türk ünlülerin [yil] saç renkleri ve modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bir kadının en önemli aksesuarı muhakkak saçlarıdır. Genellikle saç rengi seçimi yaparken ünlülerin saç modelleri ve saç renklerine dikkat ederiz. Ve aynı şekilde saç modeli ve renk çıkmasını isteriz. Fakat taban rengimiz aynı olmadığı için aynı renk tonunu yakalamak çok daha zordur.

Ünlülerin saç renkleri, örneklere aşağıdaki bazı ünlüler ile bakabilirsiniz.

Elçin Sangu Saç Rengi

Elçin SANGU, saç rengi doğal kızıl renktir. Son zamanda saçlarını sarıya boyatma ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Elçin Sangu Saç Rengi
Elçin Sangu Saç Rengi

Sinem Kobal Saç Rengi

Sinem KOBAL saç rengi hakkında koyulaştırıldığı söylenmişti fakat sadece dipleri uzatmış olarak görünmekte.

Sinem Kobal Saç Rengi
Sinem Kobal Saç Rengi

Pelin Karahan Saç Rengi

Pelin Karahan, genellikle koyu kahve renklerine alışmış olsakta, yeni saç renklerine alışmak uzun sürdü.

Pelin Karahan Saç Rengi
Pelin Karahan Saç Rengi

Seda Bakan Saç Rengi

Seda Bakan, Kendine sarışın olmayı daha çok yakıştıran bir başka ünlüdür.

Seda Bakan Saç Rengi
Seda Bakan Saç Rengi

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır, Bal köpüğü saç rengiyle perçem saç modelinin de çok yakıştığını belirtmeliyiz.

Gökçe Bahadır Saç Rengi
Gökçe Bahadır Saç Rengi

Bensu Soral saç rengi

Bensu Soral saç rengi doğal bir renk yani orijinal saç renginin küllü koyu sarı olduğunu söyleyebiliriz.

Bensu Soral saç rengi
Bensu Soral saç rengi

Kahverengi Saçlı Türk Ünlüler

Kahverengi saçlı Türk ünlüler, hakkında merak ettiğiniz. İsimler ve saç renkleri için 9sac.com ile detayları inceleyebilirsiniz.

Kadife Kahve Saç Rengi Olan Ünlüler

Kadife Kahve Saç rengi olan ünlüler arasında Sibel can, Serenay Sarıkaya ve Aslı Enver olarak en çok yakışan kadife kahve saç rengi olan ünlüler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Melike ÇAM dedi ki:

  Ünlülerin saç renkleri ve modelleri, arasında en güzeli Bensu SORAL açık ara önde diyebilirim.

 2. Cemre nur dedi ki:

  Ünlülerin saç renklerinde en çok elçin sangu'nun saç rengine ve modeline bayılıyorum. tenine ve yüzüne çok yakışıyor.

 3. Fatih Kahraman dedi ki:

  Bu makalede ünlülerin saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verildiği için oldukça ilgi çekici bir konu olduğunu düşünüyorum. Ünlülerin saç renkleri ve modelleri genellikle takipçileri tarafından ilgiyle incelenir ve trendler belirlenir. Bu trendlerden bazıları doğal gölgeler, dore ve platin mix saç renkleri, şeftali ve pembe karışımı ışıltılar, kızıl-bordo saç renkleri gibi görünüyor. Bu yılın en popüler saç renklerinden bazılarını evde denemek isteyenler için de bu makalede yorum yapabilecekleri bir bölüm olduğu belirtilmiş. Türk ünlülerinin de saç renkleri ve modelleri incelenmiş, örnek olarak Elçin Sangu, Sinem Kobal, Pelin Karahan, Seda Bakan, Gökçe Bahadır ve Bensu Soral gibi ünlülerin saç renkleri gösterilmiş. Özellikle kadife kahve saç rengi, Sibel Can, Serenay Sarıkaya ve Aslı Enver gibi ünlülere çok yakıştığı belirtilmiş. Ben de bu makaleyi okuduğum için saç renkleri ve modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmiş oldum.

 4. Beyza Akça dedi ki:

  Saç rengi konusundaki trendleri takip etmek her zaman ilgi çekicidir. Ünlülerin bu konuda öncü olması da sık sık ilham kaynağımız olabiliyor. Bu makalede Türk ve yabancı ünlülerin saç renkleri ve modellerinden bahsediliyor. Bilgilendirici bir içerik olduğunu düşünüyorum.

 5. Mert Doğan dedi ki:

  Bu makaledeki ünlülerin saç renkleri ve modellerini merak etmek hoşuma gitti. Yeni saç trendlerini takip etmek her zaman ilgi çekicidir.

 6. İbrahim Akyol dedi ki:

  Ünlülerin saç renkleri ve modelleri hakkında bu liste oldukça güncel ve ilgi çekici. Özellikle doğal gölgeler, platin mix ve kızıl-bordo saç renklerinin trend olduğunu öğrenmek hoşuma gitti. Türk ünlülerin saç renkleriyle ilgilenmek de ayrıca ilgi çekici. Her bir ünlünün kendine özgü bir saç rengi ve modeli olduğunu görmek güzel. Bu listeyle ilgili detaylara dikkatlice bakacağım.

BİR YORUM YAZ