Flower Bridal Haircuts

 • 15 June 2023
 • 5.953 displayed once.
Flower Bridal Haircuts

Çiçekli Gelin Saç Modellerini Bu Senenin Gelin Başı Trendlerinden Olduğu için Bu Konumuzda Gelin adayları için anlattık.

Her gelin kusursuz ve güzel olmak ister elbet. Gelin olacak bayanlarında tatlı telaşları bitmez bu süreçte. Saçı makyajı ayakkabısı gelinliği falan filan derken. İnanın buraya yazmaya kalksak oku oku bitiremeyiz. Günümüzde moda ve trend olan her şey hemen hemen takip edilmekte. Ki bu bi bayanın düğünü ise birçok şey arayışı içindedir. Bizde gelin olacak bayanlar için yeni ve trend olan gelin saçı çiçekler modelleri konusunu sizlerle paylaşalım istedik. Gelin birlikte konumuza bir göz atalım.

Evlilik telaşları gelin adaylarını elbetteki korkutur. En büyük gelinlik tercihinden sonraki saç modeli nasıl olcak telaşıdır. Gelin olacak bayanların sıklıkla araştırdığı konulardan biri olan saça takılan bu çiçekli taçlar. Papatya, orkide, gül lale gibi çiçekli modellere pek bi ilgi duyuluyor son dönemlerde.

Gelin saçı gelin başı denildiğinde akla gelen ilk şey tabi ki de topuz saç modelidir. Klasikleşmiş ve hemen hemen hep aynı model olan topuzlar artık yerini taçlandırılmış çiçeklerle daha güzel ve şık bir görüntü ile karşımıza çıkıyor.

Son dönemlerde ise gelinler topuz saç modeli yerine daha çok salaş saç modellerini tercih ediyorlar. Bunu da çiçekli saç aksesuarları ile taçlandırıyorlar. Daha doğal ve sade  bir şıklıkla süslendiriyorlar kendilerini. Özellikle düğün mekanı için ise kır düğünü tarzındaki yerleri seçiyorlar. Kır düğünü ise güzel renklerin bir arada toplanması demek. Bahar tadını veren kır düğünlerinde ise gelinlerin saçlarında kullanacağı çiçekli saç modelleri ile ortamda kullanacakları çiçekler aynı olması ortama ayrı bir şıklık kazandıracaktır.

Son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan bu gelinlerin saçlarında kullandığı  çiçekli saç modelleri yeni trend. Sizlerde düğünleriniz de değişiklik arayışları içindeyseniz şayet böyle bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

VISITOR REVIEWS - 6 COMMENTS
 1. Yusuf Güçlü says:

  Çok güzel bir makale olmuş, saçlar çiçeklerle süslenince gerçekten çok şık görünüyorlar.

 2. Alp Kartal says:

  Çok ilginç ve güzel bir konuya değinmişsiniz, teşekkür ederim

 3. Sueda Aral says:

  Çiçekli gelin saç modelleri gerçekten çok güzel görünüyor Kendi düğünümde de böyle bir saç modelini tercih etmeyi düşünüyorum. Çiçekli taçlarla birlikte yapılan salaş saçlar, doğal ve sade bir şıklık katıyor. Bahar havasını yansıtan kır düğünleri için de bu tarz saç modelleri çok uygun olur. Gerçekten yeni trendleri yakından takip etmek önemli, böylece farklı ve güzel bir görüntü oluşturabiliriz.

 4. Veli Deniz says:

  Çiçekli saç modelleri gerçekten çok güzel ve trend görünüyor. Sade ve doğal bir şıklık sağlıyorlar. Ben de gelinlik seçimimden sonra saçımı böyle bir modelle tamamlamayı düşünüyorum.

 5. Saliha Güneş says:

  Çiçeklerle süslenmiş gelin saç modelleri gerçekten güzel ve romantik bir atmosfer yaratıyor. Bu tarz saç modelleri harika bir seçenek olabilir.

 6. Tarık Bayrak says:

  Harika bir makale Çiçekli gelin saç modelleri gerçekten çok trend ve güzel görünüyor. Ben de böyle bir saç modelini düşünüyorum. Çiçekli saç aksesuarlarıyla taçlandırılmış salaş bir saç modeli harika bir kombinasyon gibi görünüyor. Bu makalede verilen öneriler bana ilham verdi. Teşekkürler

WRITE A COMMENT