Ash Yolk and Ash Brunette Hair Colors

 • 15 June 2023
 • 49.434 displayed once.

We have compiled ashy and ashy-sumral hair colors and hair models for your female followers in this topic. In the summer of 2016, we have compiled select hair colors according to the ladies who want to make a difference.

We will try to introduce hair colors from this year's favorite fashionable hair colors. There are many shades of the blonde hair colors that women love the most and use in their hair. A hair color that is also a favorite in 2016 is ashy blonde hair color. This is a hair color that we recommend that women use once in their hair. The ashy brunette hair color tone is also a favorite among women of cool hair colors. The ashy brown hair color is beautifully suited to women with many skin colors. For women who want change in themselves, we recommend you to try the hair colors of ashy yellow and ashy kumral.

As in all hair colors, ash hair colors have different tone colors among themselves. The important thing is the color of our skin, our skin color plays a decisive role here. If we dye this hair color without considering our skin color, hair color does not suit you, you will not look very nice. Hairy brown and ashy hair colors if there is color in our eyes, you should definitely use them on your hair. Because these hair colors in colored eyes create a very beautiful image.

If we give a general information about hair colors; your hair model also has a small effect on the color of your hair. Folded hair models with long hair create a much better image with these hair colors. Our advice to women who will dye their hair in these hair colors is to decide on the used hair color in a model similar to their own hair models and create the necessary conditions to apply the hair color.

The ashy hair color shades in general have an easier to attach than other hair colors. If you have switched from dark hair shades or shades of yellow hair to hair colors, you can visualize the ash blonde hair color as a little of your color. This issue also exists in honey hair color tones.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Sevtap says:

  I find out that light colors suit my skin color and face type but openers are tired sometimes cause light burns my hair is also caused by the loss of keratin in my hair I immediately researched how to remove the deficiency and use natural keratin i found it necessary. I got it from the patented lizard and there is no wear on my hair and no trace of the burns it looks healthy and natural as if I had never dyed it.

 2. Nil Güneş says:

  Bu saç renkleri gerçekten çok güzel görünüyor. Kendi saç rengimi değiştirmeyi düşünüyordum ve küllü kumral veya kül sarısı gibi bir renk denemek istiyorum. Gözlerimde renk olduğu için bu renklerin daha güzel duracağını düşünüyorum. Saç modellerine benzeyen bir kesimle birlikte bu renklere sahip olmak harika olur. Bu makaledeki resimler de çok ilham verici. Hayatıma bir değişiklik katmak için küllü saç renklerini denemeye karar verdim.

 3. Muhammet Su says:

  Bu makalede, küllü sarı ve küllü kumral saç renkleri hakkında bilgi verilmiş. Saç renginin ten rengiyle uyumlu olması önemli olduğu vurgulanmış. Ayrıca, saç modelinin de saç rengiyle uyumlu olması gerektiği belirtilmiş. 2016 yılında bu saç renklerinin popüler olduğu ve renkli gözlü insanlarda güzel bir görüntü oluşturduğu ifade edilmiş. Makaledeki bilgileri dikkate alarak saç rengini seçmenin önemli olduğunu söyleyebilirim.

 4. Can Ay says:

  Bu saç renkleri gerçekten çok modern ve şık görünüyor. Özellikle koyu tenli kadınlara yakışacağına inanıyorum. Denemek istediğim bir renk olduğunu söyleyebilirim.

 5. Serdar Atalay says:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten harika görünüyor. Özellikle gözlerde renk varsa bu saç renkleri ile çok güzel bir uyum oluşturuyor. Katlı kesim saç modelleriyle birleştirildiğinde de muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor. Kesinlikle denemeye değer

 6. Esila Güneş says:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten çok hoş duruyor. Bu renkleri denemeyi düşünüyorum. Saç uzunluğum için katlı kesimlerin daha iyi olacağına katılıyorum. İçerikteki saç modelleri de çok güzel görünüyor. Benim de rengi açık gözlerim var, bu yüzden bu renklerin bana da yakışacağını düşünüyorum. Makalede verilen önerilere uyarak dikkate alacağım. Teşekkür ederim

 7. Seray Güçlü says:

  Bu makalede küllü saç renkleri hakkında bilgiler veriliyor. Farklılık arayan kadınlar için önerilen saç renkleri olduğunu belirtiyor. Kendi saç modelimize uygun bir renk seçmemiz gerektiğini vurguluyor. Özellikle renkli gözlere sahip olanların bu saç renklerini daha güzel taşıyacağını anlatıyor. Ayrıca saç modelleriyle uyumlu bir renk seçmemiz gerektiğini ve kül sarısı saç renginin diğer saç renklerine göre daha kolay elde edilebildiğini anlatıyor.

  Bu makaleyle ilgili benim yorumum şu olabilir:
  Makalede küllü saç renkleriyle ilgili birçok faydalı bilgi bulunuyor. Özellikle renkli gözlerle bu saç renklerinin ne kadar güzel bir uyum sağladığını öğrendim. Kendi saç rengim ve saç modelimle uyumlu bir küllü saç rengi seçmeyi düşünüyorum. Makaledeki fotoğraflar da gerçekten ilginç ve güzel saç renkleri örnekleri sunuyor.

 8. Beyza Akar says:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renkleri gerçekten harika görünüyor. Bu renklerin saç modelleriyle birleştiği zaman çok güzel bir uyum oluşuyor. Ben de bu renkleri denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler

 9. Ömer Ağaç says:

  Kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini denediğimde gerçekten çok hoş göründüm. Ten rengime ve göz rengime uyum sağladığı için kendimi daha güzel hissettim. Saç modelimle de uyumlu bir kombin oluşturduğumu düşünüyorum. Özellikle uzun, katlı kesim saçlarla çok iyi bir görüntü yakalanabiliyor. 2016 yazında moda olan bu renkleri denemek isteyen herkese tavsiye ederim.

 10. Oğuzhan Arslan says:

  Bu saç renkleri gerçekten çok güzel görünüyor. Ben de kül sarısı ve küllü kumral saç renklerini denemeyi düşünüyorum. Kesinlikle farklılık yaratır ve havalı bir görüntü oluşturur. Uzun katlı saç modelleri ile kombinlemek de harika bir fikir. Eğer uygun bir saç modeli bulabilirsem, bu saç renklerini denemek için sabırsızlanıyorum.

WRITE A COMMENT