5 Dakikada Pratik Kısa Saç Modelleri

  • 15 Haziran 2023
  • 16.055 kez görüntülendi.

2017 Yılına Doğru Kısa Saç Trendlerinden 5 Dakikada Pratik Kısa Saç Modellerini Sizler için Bu Konumuz da Derledik.

2017 Yılı Trend Kısa Saç Modellerini 5 Dakikada Şekil Verebilirsiniz. Kısa saça sahip bayanların en zorlandıkları işlerin başında sabahleyin işe veya okula giderken kabarmış saçların ve elektro olmuş saçları zapt etmek ve istedikleri modelleri zaman ile yarışıp yapmaktır.

Özel olarak sabahları birde duş almışsanız, yeni durulanan uzun saçlarla hiç başa çıkılamadığından bu saçları sabah sabah ehlileştirmek kısa saç modelleri için son derece kolaydır. Ufak bir kaç defada saçlarımız dalgalı, düz ve modern bir havaya bürünebilirler. Ek olarak pratik saç modelleri sizlere zamanın en değerli olduğu sabahları size zamandan kazandırıp daha fazla uyku vakti elde edebilirsiniz.

Saçlarımızın yumuşak olması ve iyi görünmesi açısından kesinlikle saç kremini kullanmalıyız. Güzel bir şekilde saç kremini saçlarımıza yedirmek için, saçlarımızı kremle dikten sonrasında havlu ile sarıp 5 dakika bekletmemiz gerekiyor. Havlunun yaptığı sıcak hava ile etkileşime geçen krem, saçlarımızın yumuşak olmasını sağlayacaktır.

Saçlarımıza bakım amacıyla saç bakım yağları kullanmalıyız. Saçlarımıza kullanacağımız yağlar saçlarımıza can verip adeta hayat bulduracaktır ve yıldızlar gibi parlatacaktır. Ek olarak, saç yağlarını satın alırken, saçlarımızın gereksinimleri ve saç yapımıza uygun saç yağları seçmeliyiz. Nemlerini aldığımız saçlarımızın uç kısımlarından başlayarak güzelce yağladıktan sonra saç köpüğü adımına geçebiliriz.

Peki saçlarımızı nasıl şekillendireceğiz, öncelikle saç köpüğünü avucumuza sıkıp saçlarımızı kıvıra kıvıra saçlarımıza sürelim. Saç köpüğünü tüm saçımıza eşit bir biçimde sürüldüğünden emin olmalıyız. Saçlarımızda perçem olan kısımlarını sağa veya sola bir yöne doğru ayıralım. Kısa saçlarınızla bu dediklerimizi yaptığınızda stil sahibi bir kadın saçına sahip olacak ve akşama kadar rahat edeceksiniz.

Pratik saç modelleri videosu aşağıdaki gibidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ