2016 Sarı Bej Saç Rengi Modelleri

 • 15 Haziran 2023
 • 13.690 kez görüntülendi.
2016 Sarı Bej Saç Rengi Modelleri

2016 Sarı bej saç rengi modellerini sarı saçı beğenen ilgisi olan hanımlar için bu yazımızda paylaşıyoruz.

Kadınların en çok tercih ettiği ve en çok yakışan saç renklerinden birisi sarı saç rengidir. Saç rengi hemen hemen tüm kadınlara yakışan bir saç olmakla beraber birçok farklı tonları bulunmaktadır. Popüler saç renklerini inceleyen sitemizde 2016 yılının trend sarı saç rengi olan bej sarısını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

2016 yılının  trend saç rengi olan bej sarısı yaptığımız araştırmalar sonucu her ten rengine uyum sağlayabilmektedir. Beyaz tenli olsanızda esmer bir teniniz olsa da bu rengi tercih edebilirsiniz. Ancak esmer tene daha çok yakıştığı aşikar bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik renkli bir göz yapınız varsa 2016 yılında tercih etmeniz gereken saç rengi bej sarısıdır.

2016 yılının farklı bir modası da doğal olmaktır. Bunu giyimden tutun saçlarınıza kadar uygulayabilirsiniz. Özellikle erkeklerin doğallık hayranı olmasından ötürü saçlarınızı doğal bir yapıya kavuşturacak olan bej sarısı rengini tercih edebilirsiniz.

Bej sarısı rengini saçlarınıza uygulatmaya karar verdikten sonra saç renginiz koyu ise kuaförlerde veyahutta evlerinde doğal yöntemlerle saç renginizi açmanız gerektmektedir. Aksi takdirde istediğiniz saç rengine ulaşmanız zaman alacaktır. Saçlarınız açık tonlarda ise sadece kuaförlere gidip boyatmanız bu rengi elde etmenize yeterli olacaktır. Ayrıca bej sarısını  evlerinizde de rahatlıkla saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

2016 yılının trend saç rengi ola bej sarısını fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Lara Su dedi ki:

  Çok güzel bir renk seçimi olmuş. Tarif ettiğiniz gibi doğal ve hoş duruyor.

 2. Hazal Er dedi ki:

  Makale gayet güzel ve bilgilendirici olmuş. Teşekkürler

 3. Görkem Güçlü dedi ki:

  Sarı saç rengi gerçekten çok güzel bir tercih olabilir, bej sarısı da çok doğal ve şık duruyor. Bej sarısını denemek isteyenler için bu makale gerçekten faydalı olabilir. Teşekkürler

BİR YORUM YAZ