Balyaj için Bulunmaz Tavsiyeler ve Renk Seçenekleri

 • 15 Haziran 2023
 • 15.577 kez görüntülendi.
Balyaj için Bulunmaz Tavsiyeler ve Renk Seçenekleri

47 Güzel Balyaj için Bulunmaz Tavsiyeler ve Renk Seçeneklerini  bu Yazıda Balyaj Yaptırmayı Düşünen Kadınlar için Galerisi ile Birlikte En Şık Modelleri Paylaştık.

Tüm saç renkleri üstünde Balyaj uygulaması yapmak son derece kolay bir iştir. Fakat saçların durumu bunu mümkün kılarsa. Eğer sağlıklı saçlarınız var ise tüm renklerde Balyaj uygulaması mümkündür. Ana saç rengi siyah olan kadınların saçlarına kızıl renk tonlar uygulanabilir. Kahverengi ana saç renkleri üzerine de açık kahverengi renk tonları yapılabilir. Ana saç rengi kızıl olan bayanlar açık sarı renk tonlarını Balyaj uygulaması olarak yaptırabilirler. Siz kendiniz ana saçlarınız üzerine yakışacak renkleri kendiniz seçebilir ve bu renkleri istediğiniz düzeyde ve saçlarınızın ilgili kısımlarına uygulayabilir veya uygulata bilirsiniz. Balyaj için sizde bulunması gereken tek kriter saçlarınızın sağlıklı olmasıdır. Saçları yanmaya uğramış, yıpranmaya uğramış saçlar hariç sağlıklı saçlarınıza Balyaj uygulaması yaptırmak çok basittir.

Saçlarınızın boyutları, uzunluğu Balyaj için bir eksi kriter değildir. Pixie den turunda beline kadar uzun saçlara sahip kadınlar olsun herkes saçlarına Balyaj yaptırabilir.

Eğer planlı bir Balyaj yaptırmak ve Balyajın saçlarınıza tam bir uyum içerisinde bir tarz ve stil oluşturmak için yaptıracağınız balyaj rengine ve stiline göre saç kesiminizi yaptırmalısınız. Asıl önemli nokta Balyaj uygulaması saç kesiminize göre uygulanmalıdır.

Saçlarınızın kesim modelini balyaj renkleri ile destek vermek ve ışıklandırma yöntemi ile güç katmaktır. Bu durumlarını göz önünde bulundurarak uygulanan balyaj saç rengi modeli sizi stil sahibi bir kadın yapacaktır.

Balyaj uygulamasının mükemmel olmasını istiyorsanız yukarıda sıralanan kriterlere yüz tipini ve ten reginizi de katmanız gereklidir. Özellikle uygulamasını yapacağınız balyaj renginin ten reginize uyum sağlaması ve yüz şeklinize oturacak olması önem arz eden konudur.

Uzman kuaförlerden sizin için önereceği balyaj renklerini not ederek, hatta bunu bir kaç kuaföre sorarak teyid ettirin ve değerlendirerek Balyaj uygulması sürecine başlayın. Karar vermede zorlanan ve yapmışken kendisi için en güzeli olmasını isteyen hanımlara mutlaka uzmanına bir danışmasını tavsiye ediyoruz.

Balyajı kuaförde yaptırmak isteyen hanımlara Balyaj ve ombre fiyatlarının olduğu konuyu okumalarını da tavsiye ediyoruz. Ombre Fiyatları 2016

Kendinize bir Balyaj saç rengi ve modeli arıyorsanız, en güzel yeni bulunmaz Balyaj saç renkleri ve modelleri galerisini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Arda Cesur dedi ki:

  Harika bir konu Saçlarıma balyaj yapmayı düşünüyorum ve bu makaledeki tavsiyeler gerçekten ilgimi çekti. Çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler

 2. Ayşe Güçlü dedi ki:

  Bu makalede yer alan balyaj renkleri ve tavsiyeler gerçekten harika Kendi saçlarıma balyaj yaptırmayı düşünüyordum ve bu makalede bulunan fikirler gerçekten ilham verici. Uzman bir kuaföre danışarak karar vermek en iyisi gibi görünüyor. Teşekkürler

 3. İrem Aslan dedi ki:

  Balyaj fikri çok hoşuma gitti, makaleyi okurken gerçekten ilham aldım

 4. Orhan Çiçek dedi ki:

  Bu makale gerçekten çok bilgilendirici ve faydalı Balyaj yapmayı düşünen biri olarak, renk seçenekleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak harika. Bu tavsiyelerle daha güzel ve stil sahibi bir görünüm elde edebileceğime inanıyorum. Teşekkürler

BİR YORUM YAZ