Gri Ombre'ye Yakışan Saç Modelleri

 • 11 Ağustos 2023
 • 27.781 kez görüntülendi.
Gri Ombre'ye Yakışan Saç Modelleri

Yaz ayları kadar Sonbahar ve Kış aylarında da oldukça popüler bir saç stili olan ombre saç modelleri gri renklerle daha bir güzel görünüm sunuyor. Özelliklede Sonbahar aylarına yönelik tarz bir görünüm sunan ombre saç stilleri sokak modasına da ayak uydurabilen en nadide görünümler arasında yer alıyor. Yeni sezona daha dinamik ve daha farklı bir görünümle girmek isteyen kadınlar ise genellikle işe saçlarından başlamaktadırlar. Kendilerine yakışan stiller üzerine kararlar veren kadınlar bu senenin yine değişmeyen modası ombreler üzerine tercihler vermekteler.

gri ombre saç modelleri

gri ombre saç modelleri

Değişime ilk olarak saçlarından başlamak isteyen kadınlar yaz aylarında oldukça popüler olan çok sayıda güzel Saç Renklerine yönelik kararlar almıştır. Fakat Sonbahar gelişiyle panik yapmaya gerek yok, yaz aylarına yönelik birçok farklı saç rengi ve modeli bu mevsim kapsamında da oldukça popüler bir durum sergiliyor. Özelliklede hem gri tonlarına sahip, hem de ombre modelini yansıtan saç stilleri bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

gri ombre saç modelleri

gri ombre saç modelleri

Dalgalı Gri Ombre Saç Modelleri

Dalgalı Gri Ombre Saç Modelleri

Dalgalı Gri Ombre Saç Modelleri

Saçlarda renk geçişlerini en iyi şekilde sağlayabileceğiniz modeller ombre stilleri arasında yer alıyor. Gri ombreler ile Sonbahar aylarında tercih edeceğiniz ombre modelleri daha şekilli ve daha çok bakışları üzerine çekmeye yarayacak.

kısa gri ombre saç modeli

kısa gri ombre saç modeli

Yarım Topuz Gri Ombre Saç Modelleri

Yarım Topuz Gri Ombre Saç Modelleri

Yarım Topuz Gri Ombre Saç Modelleri

Günümüz modern ve spor bir hava kattığı “half bun” yani yarım topuz saç modelleri bu mevsime özel olarak tasarlanan gri ombreler üzerinde de etkisini gösteriyor. Yarım topuz ombre saç modelleri ile ilgili tercihlerinizde gri tonlarını da kullanarak saçlarınıza harika bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu saç stili ile gideceğiniz her davet ve bulunacağınız ortamlarda göz kamaştırmanız garanti.

Düz Gri Ombre Saç Modelleri

Düz Gri Ombre Saç Modelleri

Düz Gri Ombre Saç Modelleri

Düz saçlar üzerine en iyi tercihi vermek istiyorsanız yine bu sezonun vazgeçilmezi olan gri renkli ombre saç modelleri ile ilgili tercihlerde bulunabilirsiniz. Ombre modelinizin daha şık ve daha güzel bir görünümde olabilmesi adına öncelikli olarak yaptığınız saç fön uygulamasında saç bakım yağlarından faydalanmayı asla unutmayın. Böylelikle daha parlak ve daha sade bir görünüm elde edebileceksiniz.

örgü gri ombre saç modelleri

Örgü saç modelleri üzerine sürekli tercih yapanlara harika bir haberimiz var. Bu sezon içerisinde örgü gri ombre saç modelleri de yer alıyor. Birbirinden harika ve sizi tarz gösterecek örgü ombrelere ek olarak gri tonlarını kullanıp sokak stilinde çok farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Özelliklede ön plana çıkmak isteyen genç kadınların oldukça işine yarayacak cinsten. Sürekli sokak stilinde rastladığımız örgülü saç modellerine hitaben bu senenin de modası olan ombrelere gri tonların eklenmesi daha harika görsellerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Sude dedi ki:

  Bu saç modelleri inanılmaz güzel bende gri yapıcam zayıf ve uzunum yakışcağını düşünüyorum buradan da birkaç tane kayıt ettim bunlardan birinide yaptırabilirim güzel olacağını umuyorum

 2. Zeynep Kahraman dedi ki:

  Gri ombre saç modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle dalgalı saçlarla birlikte kullanıldığında çok şık bir görünüm elde edilebileceğini düşünüyorum. Yarım topuz ombre saç modelleri de Sonbahar için çok uygun bir seçenek gibi görünüyor. Düz saçlarla kullanıldığında ise oldukça şık görünecektir. Ayrıca örgü gri ombre saç modelleri de gerçekten dikkat çekici duruyor. Bu trendi denemek isteyenlere cesaretli olmalarını ve farklı bir görünüm elde etmelerinin keyifli olabileceğini söylemek isterim.

 3. Beyza Akça dedi ki:

  Gri ombre saç modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle dalgalı saçlarda ve yarım topuz modellerdeki gri ombreler çok şık duruyor. Düz saçlarda da güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Özellikle örgü gri ombre saç modelleri çok tarz ve dikkat çekici görünüyor. Bu trendi denemeyi düşünüyorum, umarım bana da yakışır

 4. Sude Taş dedi ki:

  Gri ombre saç modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle dalgalı gri ombre saçlar çok şık duruyor. Yarım topuz ve düz saç modellerinde de gri tonları kullanarak farklı bir tarz elde edilebilir. Örgü saç modellerine de gri ombre uygulanması gerçekten mükemmel bir kombinasyon gibi görünüyor. Bu tarz saç modelleri sonbahar ve kış aylarına çok uygun bir tercih gibi duruyor.

 5. Ege Güneş dedi ki:

  Bu makaledeki gri ombre saç modelleri gerçekten harika görünüyor. Özellikle dalgalı ve yarım topuz ombre saç modelleri benim favorilerim. Gri tonları, Sonbahar aylarına çok yakışıyor ve çok şık duruyor. Bu saç modellerini denemeyi düşünebilirim.

 6. Alp Sağlam dedi ki:

  Gri ombre saç modelleri gerçekten çok güzel görünüyor. Özellikle dalgalı saçlarla kombinlenen gri ombreler çok çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Yarım topuz veya düz saçlarla da harika bir uyum oluşturuyor. Bu trendi denemek isteyenler için harika bir seçenek

 7. Taner Bahadır dedi ki:

  Gri ombre saç modelleri gerçekten harika görünüyor Özellikle dalgalı ve düz saçlarda bu renk geçişleri çok şık duruyor. Yarım topuz ve örgü modelleri de çok hoş bir tarz katıyor. Bu sezon denemek istediğim saç trendi gri ombre olacak

 8. Mustafa Özgür dedi ki:

  Bence gri ombre saç modelleri çok şık ve trend görünüyor. Özellikle dalgalı saçlarda harika duruyor. Ben de denemek istiyorum.

 9. Hasan Cesur dedi ki:

  Görüntülerdeki saç modelleri gerçekten çok güzel görünüyor. Özellikle dalgalı gri ombre saç modeli çok hoşuma gitti. Bu tarz bir değişiklik yapmak isteyenler için harika bir seçenek gibi görünüyor.

BİR YORUM YAZ