Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Saç Modeli

 • 11 Ağustos 2023
 • 6.440 kez görüntülendi.
Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Saç Modeli

Her Kadının Yapabileceği 6 Örgü Modelini Saçlarını Örgü Saçlarla Takılmayı Seven Kadınlar için Bu Konumuz da Paylaştık.

Kadını şık ve güzel gösteren unsurların başında saçları gelmektedir. Saçlar kadının en önemli aksesuarıdır. Ve kadınların en çok beğendiği ve tercih ettikleri saç modelleri bulunmaktadır. Bu saç modellerinin arasında örgüler de bulunmaktadır. Örgüler kadınlar tarafından kurtarıcı olarak nitelendirilmiştir. Oldukça kullanışlı ve yapımı kolay olan örgü modelleri kadınlara yakışan saç modelleri arasında ilk sıralarda seyretmektedir. Gelin şimdi her kadının yapabileceği ve beğeneceği 6 örgü modelini inceleyeceğiz.

Boksör Örgü Modelleri

Boksör Örgü Modelleri

İlk olarak yukarıda da gördüğünüz üzere 2024 yılının son dönemlerine girdiğimiz bugünlerde Boksör örgü modeli giderek trend listesinin üst sıralarına tırmanmaktadır. Boksör örgü modeli özellikle genç kesim kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde Boksör örgü modelini tercih ederek yüz hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Örgülü Saç Modeli

Örgülü Saç Modeli

İkinci olarak tercih edebileceğiniz Örgü Saç Modelleri  arasında yandan gelen örgülerin saçlarınızın arkasında birleşerek açık saçlarınızla birlikte kullanabileceğiniz örgü modeli bulunmaktadır. Özellikle örgülerle beraber açık saçların mükemmel bir uyum içerisinde olduğu aşikardır. Gündelik hayatınızda yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Örgülü Topuz Saç Modeli

Örgülü Topuz Saç Modeli

Üçüncü olarak ise Mohawk saç modelinden esinlenerek yapılan örgü modeli bulunmaktadır. Bu örgü modelinde saçlarınızın üst kısmından başlayan örgü modelinin topuzla birleşmesi söz konusudur. Bu saç modeli özellikle kış veya sonbahar mevsiminde ideal saç modellerinden birisidir. Kış veya sonbaharda bu örgü modeli sokak tarzında mükemmel bir kazak ile harika bir görünüme kavuşacaktır.

Örgülü Saç Modeli

Örgülü Saç Modeli

2024 yılının en trend örgü modellerinden birisi de yukarıda gördüğünüz örgü modelidir. Oldukça şık ve dikkat çekici bir yapısı bulunan bu örgü modelini evlerinizde arkadaşınız veya anneniz yardımıyla yapabileceğiniz saç modelidir. Örgü modelleri hemen hemen her saç tipine uygundur. Ancak bu örgü modelini düz saçlarda tercih ediniz.

Örgülü At Kuyruğu Modeli

Örgülü At Kuyruğu Modeli

Yanlardan başlayan örgülerle başlayan bu saç modelinde örgüler At Kuyruğu Saç Modeli ile birleştirilmektedir. Bu örgü modelini günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi bir düğün veya nişan törenlerinde tercih edebilirsiniz. Örgü ve at kuyruğu saç modelini kadınları inanılmaz rahatlık sağlayan saç modelleridir. Sizlerde rahat ve şık olmak istiyorsanız yukarıdaki örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Örgülü Dağınık Topuz Modeli

Örgülü Dağınık Topuz Modeli

Son olarak ise kadınların en çok beğendiği saç modellerinden birisi ise dağınık topuzlardır. Örgülü dağınık topuz saç modeli ise erkeklerin bayıldığı saç modellerinden birisidir. Sizi oldukça kadınsı gösterecek olan bu saç modelinde hemen hemen her saç rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yukarıdaki gibi pastel ve sarışın tonlar bu saç modeline mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Umut Ay dedi ki:

  Bu saç modelleri çok güzel görünüyor. Özellikle örgülü topuz saç modelini denemek istiyorum. Teşekkürler

 2. Cem Ay dedi ki:

  Bu örgü modelleri çok güzel görünüyor, denemek istiyorum

 3. Beren Su dedi ki:

  Bu makalede, her kadının yapabileceği 6 farklı örgü saç modelinden bahsediliyor. Örgülerin kadınlara şıklık ve güzellik kattığı belirtiliyor. Örgü modellerinin kullanışlı ve kolay yapılabilen modeller olduğu vurgulanıyor. Yazıda gösterilen örnek modellere bakınca gerçekten de birçok kadının beğeneceği tarzlar olduğunu düşünüyorum. Özellikle örgü ile açık saçların uyumlu bir görünüm sergilediği belirtiliyor. Bu yazı, saç modelleri konusunda fikir arayan kadınlara gerçekten yardımcı olabilir.

 4. İrem Arslan dedi ki:

  Bu makaledeki örgü saç modellerinin gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. Özellikle örgülü topuz saç modeli ve örgülü dağınık topuz modelini çok beğendim. Sadece iyi bir uygulama yapabilmem için biraz pratik yapmam gerekecek gibi görünüyor. Ama kesinlikle denemeye değer

BİR YORUM YAZ