Islak Görünümlü Saç Modelleri

  • 14 Ağustos 2023
  • 10.356 kez görüntülendi.
Islak Görünümlü Saç Modelleri

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Konumuz dahilinde sizlere ıslak görünümlü saç modelleri ile ilgili bilgiler ve bu konuya ait örnek resimler sunacağız. Artık her şey modaya göre hareket etmekte ve buna bağlı olarak özelliklede kadınlar saç modellerine önem veriyor.

doğal ıslak saç modelleri

doğal ıslak saç modelleri

Son birkaç sezon dahilinde popüler bir konumda olan ıslan görünümlü saçlar birçok ünlü tarafından da dikkate alınarak uygulanan en güzel saç modelleri kapsamında yer edinmiş bulunmakta. Peki ıslak saç modeli nasıl yapılır sorusuna cevaben sizlere görsel örnekli bilgiler vereceğiz.

doğal ıslak saç modelleri

doğal ıslak saç modelleri

Islak Görünümlü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Konuya tam giriş yapmadan önce size vereceğimiz en önemli bilgi; saç modeliniz ne olursa olsun ıslak görünümü kullanabileceğiniz üzerine olmaktadır. Örnek olarak düz veya kıvırcık bir saç modeline sahipsiniz ve ıslak görünüm kazandırmak istiyorsunuz diyelim.

gölgeli ıslak saç modelleri

gölgeli ıslak saç modelleri

Bunun için fazladan kuşkuya girmeye gerek yok. Kıvırcık saçlarınızı düzleştirmeye gerek duymadan da ıslak görünümü elde edebilirsiniz.

kısa saç modelleri üzerine de oldukça hoş bir görünüm kazanılan ıslak saçlar modeli ile ilgili olarak da kendinize yakışan bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Öte yandan uzun saç stilleri kapsamında da ıslak bir saç modeli elde edebilirsiniz. Uygulamaya geçmeden önce saçlarınızı iyice yıkayın ve fazla kurutmadan saçlarınızda bulunan nemi bir havlu yardımıyla alın.

modern ıslak saç modelleri

modern ıslak saç modelleri

Akabinde jöle veya wax ürünlerinden yardım alarak saçlarınıza görünüm kazandırın. Önemli nokta ise saçlarınıza uygulayacağınız bu ürünler saç derinize temas etmemesidir. Böyle bir durum olursa kötü bir görünümle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri İçin Islak Görünüm

Kısa saçlara sahipseniz ıslak görünümlü saç modeli tam size göre. Cool bir görünüm sunan bu tarz model üzerinden harika bir görsele kavuşabilirsiniz. Saçlarınız nemli vaziyette arkaya doğru tarayarak bu işlemi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Saçlarınız kısa olacağından ötürü wax veya jöle gibi ürünlerin deriye temas etmemenizde fayda var.

kısa ıslak saç modelleri

kısa ıslak saç modelleri

Orta Boy Saçlar İçin Islak Görünüm

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Eğer orta boy haznesinde saçlara sahipseniz tamamını ıslak gösterebilme durumunuz bulunuyor. Fakat tamamen ıslak bir görünüm yapacaksanız eğer bunun için saç modelinizin atkuyruğu olmasına dikkat edin ya da yarısı ıslak saç modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Uzun Saçlar için Islak Görünüm

uzun ıslak saç modelleri

uzun ıslak saç modelleri

Saçlarınızın boyu uzun ise sadece üst kısmına uygulayacağınız ıslak görünümle harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Geri kalan saç kısmını ise topuz şeklini vererek derli toplu yapabilirsiniz. Günümüzde topuz saçlara ıslak görünüm kazandıran modeller popülerliği yüksek olan stilleri kapsamaktadır.

seksi ıslak saç modelleri

seksi ıslak saç modelleri

Islak saç modelleri üzerine yapacağınız seçimleri giysileriniz ile uyum içerisinde tutmanız size ayrı bir hava katacaktır. Eğer özel bir davete gidecekseniz ve aklınızda herhangi bir seçenek yok ise ıslak saç modelleri arasından dilediğiniz seçerek harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sizin için özenle hazırladığımız en yeni ıslak saç modelleri ile ilgili görsellere konumuz içerisinde göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ