Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri

  • 11 Ağustos 2023
  • 7.437 kez görüntülendi.
Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri

Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri Bu senenin 2024 Trend Saç Renk Modelleri arasında en popüler ve havalı saç renklerindendir.

2024 yılında birçok saç rengi trend haline gelmiş ve kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Bildiğiniz üzere moda dünyasının kalbi podyumlarda ve defilelerde atmaktadır. Son zamanlarda defilelerde ve podyumlarda kullanılan saç renkleri bizlere en son moda saç renkleri hakkında tüyo vermektedir. 9Saç.com olarak çoğu podyum ve defile takip edilen moda dünyasının trend saç renkleri belirlenmiştir. Aşağıda yer alan maddelerle 2024 yılının saç rengi trendlerini fotoğraflar eşliğinde derledik.

2016 Ombre Modeli

[year] Ombre Modeli

1- İlk olarak hali hazırda yaz mevsiminde olduğumuz için çoğu bayan bronz bir tene sahip olmuştur. Bu nedenle bronz teninize yakın bir tonda renk kullanarak ombre saç modelini tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere kısa ombre saç modeli 2024 yılının en çarpıcı renklerinden birisidir.
Bal Sarısı Saç Rengi

Bal Sarısı Saç Rengi

2- İkinci olarak ise 2024 yılının trend saç renklerinden birisi de sıcak bal sarısıdır. Bu bal sarısı rengi beyaz tenli bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilse de esmerlere oldukça yakıştığı aşikardır. Son zamanların oldukça popüler rengi olan bal sarısı rengi erkekler tarafından da beğenilen renkler arasında yer almaktadır.

Bebek Sarısı Saç Rengi

Bebek Sarısı Saç Rengi

3 2024 yılının trendi haline gelen ve yıllardır eskimeyen görüntüsüyle ön plana çıkan bebek sarısı doğal görünümü ile erkeklerin başını döndürmektedir. Özellikle Bebek Sarısı Saç Rengi beyaz tenli bayanlarda oldukça tatlı bir görünüme kavuşmaktadır. Bebek sarısı saç rengi kısa, orta veya uzun olsun tüm saç boyutlarında şık bir görünüme sahiptir.

Patlıcan Moru Saç Rengi

Patlıcan Moru Saç Rengi

4 2024 yılında canlı ve pastel renkleri bayanların saçlarında görmek artık şaşırtıcı bir durum olmaktan çıkmıştır. Bu renklerden biriside patlıcan morudur. Farklı ve dikkat çekici bir renk arıyorsanız patlıcan morunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Gümüş Grisi Saç Rengi

Gümüş Grisi Saç Rengi

5-  İşte 2024 yılının en trend ve en popüler saç rengi nedir diye merak ediyorsanız o renk gümüş grisidir. Gümüş  grisi günden güne bayanlar arasında kullanımı en çok artan saç rengidir. Şık , seksi ve dikkat çekici olmasıyla ön plana gümüş grisi tüm cilt tonlarıyla mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gümüş takı dedi ki:

    brifing düşüncesince teşekkür ederim.
    kazançlı çalışmalar.

BİR YORUM YAZ