Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri

 • 11 Ağustos 2023
 • 7.443 kez görüntülendi.
Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri

Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru Saç Renkleri Bu senenin 2024 Trend Saç Renk Modelleri arasında en popüler ve havalı saç renklerindendir.

2024 yılında birçok saç rengi trend haline gelmiş ve kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Bildiğiniz üzere moda dünyasının kalbi podyumlarda ve defilelerde atmaktadır. Son zamanlarda defilelerde ve podyumlarda kullanılan saç renkleri bizlere en son moda saç renkleri hakkında tüyo vermektedir. 9Saç.com olarak çoğu podyum ve defile takip edilen moda dünyasının trend saç renkleri belirlenmiştir. Aşağıda yer alan maddelerle 2024 yılının saç rengi trendlerini fotoğraflar eşliğinde derledik.

2016 Ombre Modeli

[year] Ombre Modeli

1- İlk olarak hali hazırda yaz mevsiminde olduğumuz için çoğu bayan bronz bir tene sahip olmuştur. Bu nedenle bronz teninize yakın bir tonda renk kullanarak ombre saç modelini tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere kısa ombre saç modeli 2024 yılının en çarpıcı renklerinden birisidir.
Bal Sarısı Saç Rengi

Bal Sarısı Saç Rengi

2- İkinci olarak ise 2024 yılının trend saç renklerinden birisi de sıcak bal sarısıdır. Bu bal sarısı rengi beyaz tenli bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilse de esmerlere oldukça yakıştığı aşikardır. Son zamanların oldukça popüler rengi olan bal sarısı rengi erkekler tarafından da beğenilen renkler arasında yer almaktadır.

Bebek Sarısı Saç Rengi

Bebek Sarısı Saç Rengi

3 2024 yılının trendi haline gelen ve yıllardır eskimeyen görüntüsüyle ön plana çıkan bebek sarısı doğal görünümü ile erkeklerin başını döndürmektedir. Özellikle Bebek Sarısı Saç Rengi beyaz tenli bayanlarda oldukça tatlı bir görünüme kavuşmaktadır. Bebek sarısı saç rengi kısa, orta veya uzun olsun tüm saç boyutlarında şık bir görünüme sahiptir.

Patlıcan Moru Saç Rengi

Patlıcan Moru Saç Rengi

4 2024 yılında canlı ve pastel renkleri bayanların saçlarında görmek artık şaşırtıcı bir durum olmaktan çıkmıştır. Bu renklerden biriside patlıcan morudur. Farklı ve dikkat çekici bir renk arıyorsanız patlıcan morunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Gümüş Grisi Saç Rengi

Gümüş Grisi Saç Rengi

5-  İşte 2024 yılının en trend ve en popüler saç rengi nedir diye merak ediyorsanız o renk gümüş grisidir. Gümüş  grisi günden güne bayanlar arasında kullanımı en çok artan saç rengidir. Şık , seksi ve dikkat çekici olmasıyla ön plana gümüş grisi tüm cilt tonlarıyla mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. gümüş takı dedi ki:

  brifing düşüncesince teşekkür ederim.
  kazançlı çalışmalar.

 2. Orhan Güçlü dedi ki:

  : Bu makalede [year] yılının trend saç renkleri hakkında bilgi veriliyor. Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru gibi saç renkleri popülerlik kazanmış durumda. Bunlar arasında en popüler olanı Gümüş Grisi saç rengi. Makalenin fotoğraflarla desteklenmiş olması da güzel bir detay. Benim için ilginç bir makale oldu.

 3. Meryem Güçlü dedi ki:

  : Bu yazıyı okurken saç renkleri konusunda biraz daha bilgi edindim. Bebek sarısı, gümüş grisi ve patlıcan moru gibi saç renklerinin son trendler arasında olduğunu öğrendim. Özellikle gümüş grisi saç rengi benim ilgimi çekti, dikkat çekici ve şık bir görünüm sağladığından dolayı tercih edilebilir. Yazıda yer alan fotoğraflar da konuyu destekliyor. [-20 karakter]

 4. İbrahim Özgür dedi ki:

  : Makalenin genel olarak trend saç renkleri hakkında bilgi veren bir içeriğe sahip olduğunu düşünüyorum. Bu renklerin [year] yılında moda dünyasında popüler hale geldiğini ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edildiğini anlatıyor. Bebek Sarısı, Gümüş Grisi ve Patlıcan Moru gibi farklı ve dikkat çekici renklerin ön plana çıktığını görüyorum. Bu açıklamalarıyla makale oldukça bilgilendirici ve ilgi çekici bir şekilde yazılmış.

 5. Emre Sarıçam dedi ki:

  : Bu makale gerçekten ilginç ve bilgilendiriciydi. Sağladığı fotoğraflarla birlikte saç trendlerini görmek güzeldi. Özellikle bebek sarısı ve gümüş grisi saç renklerini çok beğendim. Çok modaya uygun ve havalı görünüyorlar. Eğer cesaret edebilirsem, belki denemeyi düşünebilirim. Teşekkürler

BİR YORUM YAZ