Saçtaki Beyazlar 9 ve 10 Numara Sarı Boya Karışımı ile Kapanır mı?

  • 15 Haziran 2023
  • 75.159 kez görüntülendi.
Saçtaki Beyazlar 9 ve 10 Numara Sarı Boya Karışımı ile Kapanır mı?

Saçlardaki beyazları sarı saç rengi tonlarının 9 ve 10 sarı boya numaraları ile kapatabilir miyiz? Saçları beyaz ve sarı saç renk tonlarını seven orta yaşlı kadınlar için bu soruya cevap verdik.

Saçlarınızda röfle var ve zamanla dipleri uzaması ve dip boyanız geldi ve saç yapınız da çok fazla beyaz var. 9 ve 10 numara sarı saç rengi tonlarını karıştırıp saçlarınıza uyguladınız fakat saçlarınızdaki beyazları kapatmadı. Hangi sarı saç rengi tonlarını birleştirip boyamanız gerekir? Cevabımız aşağıdaki gibidir.

Bu soruya cevap olarak şunu söyleyebiliriz; açık sarı renkleri beyazları kapama da sorun yaratabilir. Daha doğrusu saçtaki beyazlar da açık renk ton boyaların hepsi problem yaşatabilir. 9 ve 10 numara boyalar saça çokta açık renk vermez. Fakat saçlardaki beyazları kapatmaz da ilave olarak koyu tonlar olan 8 ve 9 numarayı da karışıma ilave etmemiz çok güzel olacaktır. Editör tavsiyesi olarak biz 8 numara boya yi tavsiye ediyoruz çünkü beyazları kapamada 8 numara çok etkili olacaktır. Saçlarımız siyah ise beyaz olan yerlerde kızıllık ve turunculuk olmasın diye 8.1 boya numarası da ilave edebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ