Saç Modelleri [year], Saç Şekilleri, Trend Saçlar, Ünlülerin Saç Modelleri.

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

  • 27 Ağustos 2017
  • 5.328 kez görüntülendi.
Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

Mevsimsel veya yıllık bazda modası sürekli güncellenen ve bazen de eskiye yönelik tarzlara kayan saç modelleri ile ilgili sizlere bilgiler ve örnek görseller sunamaya devam ediyoruz. Bu konumuzda sizlere Sonbahar aylarına yönelik en güzel birbirinden farklı 9 saç modeliyle ilgili detaylar sunacağız. Her yıl kapsamında bulunan yeni trend saç modelleri bu sene de kendini Sonbahar aylarında göstermekte. Kadınlar daha şık ve daha güzel görünmek adına verilen tercihlere yönelik saçlarında değişikliğe gitmektedirler. Ayakkabı, giyim, gözlük, makyaj bir kenara dursun tüm bunları tamamlayan saçlar içinde alternatif bol modeller üzerinde karar vermeye çalışmaktadırlar.

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

Sonbahar Aylarına Özel Trend Saç Modelleri

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

sonbahar örgülü gri saç modelleri

Her sezon farklı görünümlerle kendini iyi hissetmeye çalışan kadınlar, geçen seneye nazaran pek bir şey değişmese de farklı eklemeler bulunuyor. Geçen senenin yeni saç modelleri arasında büyük bir sükse yaratan kahverengi ve sarı saç modelleri de dahil olmak üzere siyah renk saç modelleri 2017-2018 saç modelleri kapsamında bulunuyor. Bu duruma hitaben belirttiğimiz saç renklerine doğuştan sahip olanlar trend görünümler üzerinde kararlarını verirken, farklı saç renklerine sahip kişilerde sırf elde etmek istedikleri model için saçlarını boyamaktadırlar.

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

sonbahar kıvırcık siyah saç modelleri

Sarı Saç Modelleri

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

Bu senenin Sonbahar aylarına yönelik en belirgin renkleri kirli, küllü, çilek ve platin sarı saç modelleri yine yerini kaybetmemiş görünüyor. Eski yılların kaybetmeyen favorileri arasında bulunan altın sarısı saç rengi ise bu Sonbahar aylarında tekrar hayatımıza geri girecek gibi görünüyor. Şimdiden hazırlık çerçevesinde yer alan kadınlar bu renk üzerinde de tercihlerini kılacak gibi duruyorlar.

Sonbahar Kahverengi Saç Modelleri

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

omuz hizasında kahverengi saç modelleri

Bu ton rengini aynı zamanda sarışın kadınlarda tercih edebiliyor. Esmer bir cilt tipine sahipseniz daha hafifimsi kahverengi tonlarını tercih ederek size yakışan bir modeli de ek yapabilirsiniz. Saçlarında siyaha yakın bir ton bulunduran var ise yine kahverengi ile gölgelendirmeler yaparak harika bir işlem yapabilirsiniz.

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

sonbahar uzun kahverengi saç modelleri

Sonbahar Siyah Saç Modelleri

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

sonbahar katlı kesim siyah saç modelleri

Her kadının saç tipi ve yapısı bir olmayabiliyor. Güzel görünüme kavuşmak için uğraş veren kadınlar bazen de hatalar yapabilmektedir. Siyah saç modelleri ile ilgili olarak ten renginize uyum sağlayacak bir renk tonu üzerinden tercihinizi verebilirsiniz. Gotik bir sıfat taşıyan bu saç rengi her kadına yakışmayabilir, bu nedenle seçimlerinizi yüz tipinize ve ten renginiz üzerinden baz alarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Sonbahar Ombre Saç Modelleri

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

genç kız ombre saç modelleri

Yeni bir akım haline gelen Ombre saç şekilleri günümüzde trend haline gelmiş ve sevilen bir model olmuştur. Boyası çıkmış gibi bir saç görünüm modeli sunan Ombre saçlar 2017 Sonbahar mevsimine uyarlanan yeni modelleri ile kadınların karşısına çıkıyor. En iyi görünüm olarak kestane köklü saçlarda uygulanan sarı balyaj ile uygulanan modeller olmaktadır. Bu yılın podyumlarında sıklıkla denk geldiğimiz Ombre saç modelleri 2017 yılının şüphesiz en iyi modelleri arasında bulunmaktadır.

 

Sonbaharın En Güzel 9 Saç Modeli

ombre beyaz gölgeli saç modelleri

 

Bu gönderiye oy verin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ