Ünlüler 2017 Günlük Kısa Saç Modelleri

  • 15 Haziran 2023
  • 10.014 kez görüntülendi.
Ünlüler 2017 Günlük Kısa Saç Modelleri

Ünlüler 2017 Günlük Kısa Saç Modellerini Kadınlara Yani Kısa Saçı Seven Bayanlara Bir Fikir Olması Maksadıyla Bu Makalemizde Net ve Güzel Fotoğraflarla Galerimizi Derledik!

Ünlülerin kısa saç modellerini seçmesinde amaçları aslında en çok da zamanları olmamasından kaynaklanır. Bir kariyeri olan veya ünlü olan kadınların çoğuna bakın hemen tercih etmese de ileride mutlaka kısa saç modellerine dönmekteler ve yıllarca kısa kesim saç modellerini kullanmaktadırlar.

Kısa saç modelleri kadınları davet edildikleri çok özel buluşmalar ve davetlerde onları bir Diva tarzına sokmaktadırlar.

Kısa saç modelleri genelde günlük kullanımı çok kolay kesimler oldukları için kadınların saçları ile uğraştıkları zaman kendilerine kalmaktadır.

Kısa saç modelleri türlerinden kısa bob, kısa küt saç, katlı kısa kesimler ve kısa örgü saç modelleri olarak bir çok kesimi ve saç şekli ile de isimleri anılır.

Yüzümüzün şekil yapısı itibariyle kısa saç kesimleri ayrıca kadından kadına değişen saç yapılarının kalın veya ince olmasına göre, boyun kısımlarının uzunluğuna göre, vücut yapıları da dikkate alınarak uzman kuaförler tarafın dan kesilmelidir.

İnce eleyip sık dokusak yukarıdaki gibi en az 5 kritere göre kısa saç kesim modeli kararlaştırılabilir. Bu nedenle kadınlar kısa kesim saç modellerini seçerken kendilerine yakışacak saç kesim modelini bulmakta çok zorlanırlar.

Kısa saç modellerini tercih edilmesindeki diğer bir haklı kadın nedeni ise olduğu kadını yaşından çok daha genç göstermesidir. Şöyleki 45 yaşındaki bir kadını 35 lerinde gösterme etkisi dahi yapabilir. Tabi ki bu insandan insana değişen bir faktördür.

Öncelikle şunu belirtelim düz bir saç yapınız var ise hiç düşünmeden kısa kesim saç modellerinden birini seçip keyfinize bakmak olacaktır. Çünkü kabarık saçlara ve dalgalı saç yapılarına sahip kadınların mutlaka sabah kalktıklarından saçlarına bir şekil vermesi gerekmektedir.

Kısa saç modeli seçimindeki ana faktörler?

Bir kere orantısız bir vücut yapınız var ise kısa saç modellerinden mutlaka uzak durunuz. Hacimsel bir bütünlüğü olmayan vücut porsiyonu bozmakta ve kadınları şekilsiz göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ