Şeker karamel kahve saç renkleri örnekleri

Soru: Ben saclarımı sürekli siyaha boyayan briyim. Bana çok yakışıyor çünkü ama ne kadar yakişşa da sıkıldım. Açık buğday tenliyim çikolata kahve sac rengine boyamak istiyorum ama o da çok koyu diyorlar çikolata kahve nin 1 yada 2 ton açık rengi var mi varsa da o hangi renk oluyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz?
Cevap: Çikolata kahve saç renginden 1-2 ton açık olan Kestane Rengi var size önerebileceğim.İstediğiniz tonlara yakın.Biraz kumral biraz da kahverengi karışımı bir renk.
Soru: Benim saç rengim açık balköpüğü koyu sarı gibi bir renk tam olarak bu tonu nasıl elde edebilirim?
Cevap: Saçlarınız sarı tonlarında olduğu için istediğiniz tonu o renk bir saç boyası kullanarak elde edebilirsiniz. Altın karamel saç boyası alarak içine yarım tüp kahverengi boyası karıştırıp saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Aynı ton olmasa da yakın tonlar elde edeceksiniz. Şeker karamel kahve saç renkleri örnekleri

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. CANDAN KAYA dedi ki:

    Merhaba saçımda boya yok şuan koyu renk ama siyah değil yani çok koyu kestane nasıl karamel kahve yapabilirim evde canlı parlak renk için nasıl boya karıştırmam lazım açmam gerekiyormu?saçımda boya yok.

BİR YORUM YAZ