Ombre Fiyatları 2024 Bölgelere Göre (Güncel Liste)

Ombre fiyatları, [yil] Son yıllarda ABD ve Avrupa'da en çok tercih edilen Ombre saç renkleri ve saç modelleri Türkiye'de de çok yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlandı. Peki [yil] yılı itibarıyla Ombre Fiyatları ne kadar? En güzel Ombre modelleri neler? Ombre nedir? Bu sorulara yanıtları sizler için araştırdık.

 • 11 Ağustos 2023
 • 456.035 kez görüntülendi.
Ombre Fiyatları 2024 Bölgelere Göre (Güncel Liste)

- Ombre Fiyatları:, [yil] Son yıllarda ABD ve Avrupa'da en çok tercih edilen Ombre saç renkleri ve saç modelleri Türkiye'de de çok yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlandı. Peki [yil] yılı itibarıyla Ombre Fiyatları ne kadar? En güzel Ombre modelleri neler? Ombre nedir? Bu sorulara yanıtları sizler için araştırdık.

Ombre nedir?

Ombre nedir? Ombre saç modelleri, uç kısımları açık renkler pekala Ombre deyince ne anlıyoruz? gelin konumuzda öğrenelim. ombre demek belirlenmiş bir saç renginin 2 veya üç ton açık renginin saçlarımızın uç kısımlarına yapılan bir nevi gölge uygulamasına denir. Sarı saç renkleri için epeyce sağlıklı ve saçların parlak bir görüntü vermesini sağlar.

Ek olarak ombre yapılan kadın yaşına göre daha genç gözükür. Bu Ombreyi deneyenler bilir. Saçlarınıza Ombre yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle belirtmek istiyorum. Lütfen uzman kendini kanıtlamış bir kuaföre saçlarınızı emanet edin. Aksi halde başınıza bir takım hoşlanmayacağınız durumlar gelebilir. Birbirinden bir ilişkisi olmayan iki farklı saç rengi ile caddelerde yürümek sizi hoşnut etmez.

Balyaj Nedir?

Balyaj, temel prensip olarak güneşin saça vurduğu zaman oluşacak doğal ışıltıları baz alıyor. Saç, güneşin altında nasıl parlıyorsa balyaj da saça o şekilde ışıltı vermektedir. Buradaki ışıltıdan kasıt saç renginizin 2-3 ton açılması demektir. Bu sayede saça yumuşak bir boyut kazandırıyor. Genellikle saçın ortalarından uçlarına doğru uygulanabiliyor. İşlem saçın uzunluğuna göre 2,5-3 saat sürebiliyor. 

Ombre Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

ombre yaptırırken pişmanlık duymak istemiyorsanız, mutlaka dikkat etmeniz gereken hususları bilmeniz gerekir.

Ombre ve balyaj yaptırmaya karar verdiyseniz eğer, ilk dikkat etmeniz gereken şey, - Ombre Fiyatları: değil kesinlikle işinde uzman bir kuaför bulmak olmalı. Aksi halde çok büyük hayal kırıklığı yaşar ve dışarı çıkmaktan bile vazgeçersiniz.

ombre yaptırırken bir önemli husus ise, Kuaförünüzün kullanacağı ürünlerin kaliteli olmasıdır. Eğer bu iki adamdan eminseniz o zaman kuaförünüzün daha önce yapmış olduğu gerçek örnekleri muhakkak istemelisiniz. Son dikkat etmeniz gereken çevrenizde yaptırmış ve memnun kalmış kişilerden fikir alarak kuaförünüzü seçmelisiniz.

Ombre balyaj fiyatlarını en çok etkileyen saçınızın kısa ve uzunluğudur. Aşağıda verilen fiyat listeleri tahmini yakın rakamlardır.

Ombre Fiyatları [yil]

- Ombre Fiyatları:, kuaförlerde genel olarak saç uzunluğu baz alınarak hesaplanır. Bunu göz önünde bulundurarak aslında kafanızda ortalama bir fiyat belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki fiyatlar omuz hizası saç uzunluğu baz alınarak verilmiştir.

Ombre Fiyatı [yil] yılı itibarıyla genellikle Kısa Saçlar için 350 ila 450 TL arasında değişiyor. Uzun saçlar için ise en az fiyat genellikle 500 TL. Ancak uzun saçlar için Ombre fiyatı birçok bölgede 1200 TL'nin dahi üzerinde.

- Ombre Fiyatları:, saç boyuna göre değişkenlik gösterdiğinden ilk fiyat aralığı kısa saçlar içindir. İkinci fiyat listesi orta ve uzun saç fiyat aralığındadır.

 • İstanbul - Ombre Fiyatları: 300-550 TL, 400-1600 TL
 • Ankara - Ombre Fiyatları: 250-500 TL, 400-1300 TL
 • İzmir - Ombre Fiyatları: 300-500 TL, 400-1000 TL
 • Bursa - Ombre Fiyatları: 250-450 TL, 350-900 TL
 • Antalya - Ombre Fiyatları: 300-600 TL, 600-1200 TL
 • Adana - Ombre Fiyatları: 250-450 TL, 400-800 TL
 • Konya - Ombre Fiyatları: 200-400 TL, 400-800 TL
 • Gaziantep - Ombre Fiyatları: 200-300 TL, 350-750 TL
 • Şanlıurfa - Ombre Fiyatları: 200-300 TL, 350-750 TL

ombre veya diğer saçlarımızın rengini açma uygulamaları sonrasında saçlarınızın yıpranmasını onarmak amacıyla doğal keratin yükleme işlemi yapmanız mutlaka gerekliliktir. Eğer saçlarınız yıpranmış bir şekilde yaşarsanız, size çok fazla rahatsızlık verecek ve sizi sıkıntıya sokacaktır. Bu yüzden saçlarımız için doğal, katkı olmayan keratinler yüklemesi yapmamız şart, isterseniz kuaförünüze keratin yükleme konusunda danışabilirsiniz.

Sonbahar Kış Trend Ombre Saç Renkleri [yil]

[yil] trendi röfleli saç modelleri ve renkleri en şahane durduğu saç renkleriyle, açık, orta ve kahverengi üstünde, kestane saç renkleri, çikolata kahverengi üstünde mükemmel duruyor. Sizde saç renginize ışıltılı ve olağanüstü bir görüntü eklemek amacındaysanız bu röfleli saç rengi modellerini kesinlikle denemelisiniz.

Aşağıdaki katalog da istediğiniz modeli kuaförünüze gösterebilir ve saçlarınıza uygulatabilirsiniz.

Ombre Saç Renkleri Katalogu
Ombre Saç Renkleri Kataloğu

Kısa Saç Kesimlerine Ombre Uygulamaları:

Ombre saç renkleri yalnızca uzun saçlara değil de kısa saç kesimlerine de yapılmakta. Ve Son derece başarılı ombre renkleri uygulanmış saçları görmekteyiz. Küt saç kesimlerine uygulanmış ombreler yada uzun omuz hizası ve lob saç kesimlerine uygulanan ombre modelleri gerçekten kadınlara yarı bir hava katıyor.

Kısa Saçlar için Ombre
[yil] Kısa Saçlar için Ombre

Sizin de anladığınız gibi Ombre saç uygulaması; Saçlarımızın uç kısımlarına yapılmış bir gölgelendirme işleminden ibarettir. Genellikle Ombre saçlara uygulanırken üst kısımlarda ince bir şekilde ışıltılar atılmakta. Bu şekilde saçların uçlarına doğru renk geçişi çok daha hafif oluyor.

Kısa Saça Ombre
Kısa Saça Ombre [yil]
Omuz Hizası Saçlara Ombre Saç Modelleri
Omuz Hizası Saçlara Ombre Saç Modelleri

Ombre ne kadar kalıcı?

ombre, kullanıcı düz saç boyalarına göre çok daha uzun ömürlü, ekonomik ve zahmetsiz görülüyor. Kuaförde geçirilen süre ortalama 3 saate çıksa da sonrasındaki 6 ay, yeniden saça işlem yapılması gerekmiyor.

Ombre kac ayda bir yapılır?

Saç boyasını saç uzadıkça dipler kendi renginde çıktığı için her ay yenilemek gerekirken, ombre için 5-6 ayda bir yenileme yapılabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Eskişehir Ombre dedi ki:

  Teşekkürler Harika Ombre modelleri var Emeğinize Sağlık

  1. Saç dedi ki:

   Rica Ederiz. Eskişehirde tam olarak fiyatlar ne durumda?

   1. Saç dedi ki:

    Rica Ederiz Yelda Hanım.

 2. Kübra dedi ki:

  Ben de ombre balyaj yaptırmak istiyorummm hemde çokkkk

  1. Saç dedi ki:

   her yönden avantajlı ve uzun ömürlü.

 3. Arzu dedi ki:

  Ben Ankarada Ombre işleminde Miador kuaför den daha iyisini tanımam.bilginiz olsun ,bakın yaptıkları saçlara...

  1. Saç dedi ki:

   Fiyatlar nasıl?

 4. İrem dedi ki:

  Saçarımda sürekli değişim yapıyorum önce düz boyuyordum ama bir süredir ombre veya balyaj yaptırıyorum saçlarım çok yıpranıyor hatta yanmışlığı da var ama artık sorun yaşamıyorum çünkü liquid keratin kullanmaya başladım saçlarım yandığında kuaförümün tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım yanık saçlarımı düzeltmişti kestirmeye gerek kalmadan tabi az kestirdim ama uç kısımları şimdi de yıpranma ve mat görüntü olmaması için kullanıyorum saçlarım hep canlı ve dolgun görünüyor bu sayede sanki kendi saç rengim gibi görünüyor.

 5. eda dedi ki:

  atşehir içerenköyde saç yaptırmak istiyosanız kesinlikle salon adonia yaptıkları saçlar mükemmel.

 6. Melek dedi ki:

  Ombre fiyatları her şeyde olduğu gibi almış başını gitmiş ya

 7. Sinem çelik dedi ki:

  Ombre fiyatları, her şehire göre değişmekle bile malleye göre bile değişmektedir.
  Şehirlerin belirlenen ücretleri dışında yüksek yapanda var. Düşük yapanda var.

 8. Merve Kuaför dedi ki:

  : Şuan Adana bazı bölgelerinde bundan daha uyguna yapılıyor.

BİR YORUM YAZ