2016 Yılı Ünlülerin Saç Modelleri

 • 16 Haziran 2023
 • 6.888 kez görüntülendi.
2016 Yılı Ünlülerin Saç Modelleri

2016 Yılı ünlülerin saç modellerini bu konumuzda ünlüleri örnek alan kadınlar için derledik. Saçlarınızı ünlüler gibi yapmak isterseniz buyurun!

Değerli takipçilerimiz saç bakımı ve saç modelleri hakkında her gün güncellenen sitemizde bugün 2016 yılında birbirinden ünlü şarkıcı ve modellerin kullanmış olduğu saç modellerini inceleyeceğiz. Ünlü insanların hayatları diğer insanların hayatları daha çok kamera önünde geçtikleri için görünümlerine daha fazla önem vermektedirler. Bu nedenle saç dünyası hakkında sürekli haberdar olup trendleri saçlarına uygulamaktadırlar. Ve 2016 yılında ünlüler birçok farklı modelde saç stillerini denemektedirler. Gelin şimdi sizlerle beraber 2016 yılında kullandıkları saç modellerini aşağıda fotoğraflarla beraber inceleyelim.

2016 Bun Saç Modeli

2016 Bun Saç Modeli

İlk olarak yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz üzere Candice Swanepoel 2016 yılında sokak hayatında Bun saç modelini kullanarak erkeklerin başını döndürmektedir. Ayrıca bun saç modeli kadınlar tarafından sağlamış olduğu rahatlık nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer sizlerde yaz aylarının sıcaklıklarında rahat olmak istiyorsanız bu model tam size göre.

Yüksek Ay Kuyruğu Saç Modeli 2016

Yüksek Ay Kuyruğu Saç Modeli 2016

İkinci olarak ise ünlü model Miranda Kerr yüksek at kuyruğu saç modeliyle 2016 yılının sokak modasında boy göstermektedir. Sizlerde yüz hatlarınızı ortaya çıkarıp yüz güzelliğinizi vurgulamak istiyorsanız yüksek at kuyruğu saç modeli tercih etmelisiniz. 2016 yılının en popüler saç modellerinden yüksek at kuyruğu saç modeli  fonksiyonel yapısının yanında günlük yaşamınıza uyum sağlayacaktır.

2016 Örgü Saç Modelleri

2016 Örgü Saç Modelleri

2016 yılının ünlüler tarafından beğenilip tercih edilen saç modellerinden birisi de Kim Kardashian'ın tercih etmiş olduğu dörtlü örgü saç modelidir. Örgülü saç modelleri hemen hemen her yaştaki bayana hitap edici bir tarza sahiptir. Yaz aylarının sıcak havasında serinlik kazanmak istiyorsanız örgülü saç modeli size uygunluğu ile göz kamaştırmaktadır.

Balerin Topuz Saç Modeli

Balerin Topuz Saç Modeli

Klasik topuz veyahutta balerin topuzu olarak bilinen bu saç modelini gerek ünlüler gerekse sıradan bayanlar sıklıkla tercih etmektedir. Bu topuz modeli her ortama uygun olmakla beraber tüm renk tonları ile uyum sağlamaktadır.

2016 Yan Örgü Saç Modelleri

2016 Yan Örgü Saç Modelleri

Taylor Swift'in tercih etmiş olduğu yan ve salaş örgü saç modeli gündelik hayat şartlarına uygun olmakla beraber kadınlar için kurtarıcı niteliğindedir. Çünkü bu örgü modeli oldukça basit ve zahmetsiz olması nedeniyle tüm kadınların gönlünü kazanmıştır. Ayrıca bu saç modeli erkeklerinde beğenisini kazanması nedeniyle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Alev dedi ki:

  Gerçekten çok hoş bir çalışma olmuş. Konuyu çok dikkatli okudum. Emeğinize sağlık.

  1. Saç dedi ki:

   Sormak istediğiniz bir şey var mıdır? Biz Teşekkür ederiz.

 2. Esma Deniz dedi ki:

  Bu makaledeki saç modelleri gerçekten harika görünüyor Ünlülerin saçlarını takip etmek ve onlardan ilham almak her zaman güzel bir fikir. Özellikle örgü saç modellerinin çok çekici olduğunu düşünüyorum. Bu makaledeki farklı stilleri denemek istediğimi söyleyebilirim. Teşekkür ederim

 3. Selin Akar dedi ki:

  Ünlülerin saç modelleri her zaman ilgi çekici olmuştur. Bu yazıda yer alan modeller gerçekten şık ve güzel görünüyor. Benim favorim Candice Swanepoel'in bun saç modeli oldu. Hem rahat hem de şık bir görünüm sağlıyor. Diğer modeller de oldukça çekici ve kolay uygulanabilir görünüyor. Bu modelleri denemek isteyen kadınlar için harika bir ilham kaynağı olmuş.

 4. Halil Bayrak dedi ki:

  Bu saç modelleri gerçekten çok şık görünüyor. Özellikle Miranda Kerr'in yüksek at kuyruğu saç modeli favorim oldu. Çok güzel bir tarzı var. Ayrıca Candice Swanepoel'in bun saç modeli de çok rahat ve şık duruyor. Ben de bu ünlülerin saç modellerini denemek istiyorum.

 5. Tarık Güçlü dedi ki:

  Ünlülerin saç modellerini denemek güzel olabilir.

 6. Fatih Deniz dedi ki:

  Bu makaledeki saç modelleri çok güzel görünüyor. Özellikle Candice Swanepoel'in bun saç modeli çok çekici görünüyor. Miranda Kerr'in yüksek at kuyruğu saç modeli de yüz hatlarını ortaya çıkarıyor. Kim Kardashian'ın tercih ettiği dörtlü örgü saç modeli de çok şık duruyor. Balerin topuz saç modeli ise her ortama uygun ve çok klasik bir seçim. Son olarak Taylor Swift'in yaptığı yan örgü saç modeli basit ama çok şık görünüyor. Bu modelleri denemek isteyebilirim.

BİR YORUM YAZ