Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama

  • 15 Haziran 2023
  • 14.040 kez görüntülendi.
Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama

Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama Nasıl Olmalıdır? Hiçbir yerde görmediğiniz detayları ile birlikte soru ve cevap ve editör yorumu.

Buğday tenli siniz ve yeşil gözleriniz var ise kaş renginiz siyah saçlarınız kızıldı ve siz sonrasında açıcı ile saçlarınızı açtınız öncesinde küllü-kumrala boyadınız ve çok soluk göründünüz sonrasında sedef-sarısı ve altın Dore rengine fakat bu siyah kaşlarınızla peki iyi görünmedi. Aslında saçlarınızı birazcık daha koyu yani bal köpüğü saç rengine boyamak istiyorsunuz.

Saçlarınızı mavi toz ile açtınız ve çok açık oldu. Ayrıca bal köpüğü saç renginde yeşillenme olur mu diye merak ediyorsanız. Kaşlarınızı da açmak istiyorsunuz.
Bu sorunsalların cevabı olarak öncelikle saç renginizi görmeden burada yorum yapmak pek doğru değil fakat verilen bilgiler doğrultusunda bilgiler vermeye çalışalım.

Kızıl saçı evde kendi başınıza açmak zordur bunu yapabildiysek güzel. Açma işlemini sağlıklı bir şekilde yapmışsanız bal köpüğü saç rengi güzel bir şekilde tutacaktır. Anladığımız kadarı ile saç renginiz açık ve siz daha koyusuna boyamak istiyorsunuz. Öncelikle bunun için yüzde %9 luk veya yüzde %12lik oksidanı kullanmayınız. Satın aldığımız boya içerisinde veyahut yanında aldığımız yüzde %6 lık oksidan olmalıdır. Değilse saçlarınız koyulaşmaz. Diplerimiz uzamış ise bu aynıca bir konudur. Dipleriniz için yüzde%9 luk oksidan kullanılabilir. Ama açık renk kalan saçlarınızdaki yerler için Yüzde%6 lık kullanmanız gerekir.

Balköpüğü ve Karamel saç rengi tonları hatta çikolata kahverengi saç rengi ve kaş rengi için sadece kırılma yeterli olacaktır. Kaş renkleriniz siyahsa saç renklerinizde açıksa bu durum sizi mutsuz edebilir. Bu sebeple gözlerimizinde alışması için hemen boyama işlemi yapmayınız. Sadece kaş renginiz bir ton kırmak iyi olur. Eğer halen kaşlarınız siyahsa. Eğer ki saçlarımızı beyazlarımıza kadar açmamışsak. Beyaza kadar açmak zor bir olaydır. Bu durumda yeşillenme olmaz. Kaşlarınıza yüzde%9 luk öneriyoruz ama fazla bekletmeden beş dakika ile kaş renginiz kırabilirsiniz.

Buğday tene sahip, yeşil gözlü veya renkli gözlere sahip kadınlar için örnek resim galerimiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ