Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama

 • 15 Haziran 2023
 • 14.040 kez görüntülendi.
Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama

Buğday Tenli Yeşil Gözlüler için Evde Saç ve Kaş Rengi Boyama Nasıl Olmalıdır? Hiçbir yerde görmediğiniz detayları ile birlikte soru ve cevap ve editör yorumu.

Buğday tenli siniz ve yeşil gözleriniz var ise kaş renginiz siyah saçlarınız kızıldı ve siz sonrasında açıcı ile saçlarınızı açtınız öncesinde küllü-kumrala boyadınız ve çok soluk göründünüz sonrasında sedef-sarısı ve altın Dore rengine fakat bu siyah kaşlarınızla peki iyi görünmedi. Aslında saçlarınızı birazcık daha koyu yani bal köpüğü saç rengine boyamak istiyorsunuz.

Saçlarınızı mavi toz ile açtınız ve çok açık oldu. Ayrıca bal köpüğü saç renginde yeşillenme olur mu diye merak ediyorsanız. Kaşlarınızı da açmak istiyorsunuz.
Bu sorunsalların cevabı olarak öncelikle saç renginizi görmeden burada yorum yapmak pek doğru değil fakat verilen bilgiler doğrultusunda bilgiler vermeye çalışalım.

Kızıl saçı evde kendi başınıza açmak zordur bunu yapabildiysek güzel. Açma işlemini sağlıklı bir şekilde yapmışsanız bal köpüğü saç rengi güzel bir şekilde tutacaktır. Anladığımız kadarı ile saç renginiz açık ve siz daha koyusuna boyamak istiyorsunuz. Öncelikle bunun için yüzde %9 luk veya yüzde %12lik oksidanı kullanmayınız. Satın aldığımız boya içerisinde veyahut yanında aldığımız yüzde %6 lık oksidan olmalıdır. Değilse saçlarınız koyulaşmaz. Diplerimiz uzamış ise bu aynıca bir konudur. Dipleriniz için yüzde%9 luk oksidan kullanılabilir. Ama açık renk kalan saçlarınızdaki yerler için Yüzde%6 lık kullanmanız gerekir.

Balköpüğü ve Karamel saç rengi tonları hatta çikolata kahverengi saç rengi ve kaş rengi için sadece kırılma yeterli olacaktır. Kaş renkleriniz siyahsa saç renklerinizde açıksa bu durum sizi mutsuz edebilir. Bu sebeple gözlerimizinde alışması için hemen boyama işlemi yapmayınız. Sadece kaş renginiz bir ton kırmak iyi olur. Eğer halen kaşlarınız siyahsa. Eğer ki saçlarımızı beyazlarımıza kadar açmamışsak. Beyaza kadar açmak zor bir olaydır. Bu durumda yeşillenme olmaz. Kaşlarınıza yüzde%9 luk öneriyoruz ama fazla bekletmeden beş dakika ile kaş renginiz kırabilirsiniz.

Buğday tene sahip, yeşil gözlü veya renkli gözlere sahip kadınlar için örnek resim galerimiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Zeynep Akça dedi ki:

  Buğday tenli yeşil gözlüler için evde saç ve kaş rengi boyama konusu oldukça detaylı ve bilgilendirici bir makale olmuş. Buğday tenli olduğum için bu konu benim için oldukça önemli. Saçlarımı açma işlemiyle uğraşmak zor olabilir, ama eğer doğru şekilde yapılırsa bal köpüğü saç rengini güzel bir şekilde elde edebilir miyim diye düşünüyorum.

  Makalede, saçları koyulaştırmak için yüksek seviyede oksidan kullanılmaması gerektiği belirtilmiş. Doğru oksidan seviyesinin yüzde 6 olduğunu öğrenmek faydalı oldu. Ayrıca kaşlarım siyah olduğu için, saç rengimde açma işlemi yapmadan kaşlarımı bir ton kırabileceğim önerisinin de faydalı olduğunu düşünüyorum.

  Makalenin içinde buğday tenli ve yeşil gözlü kadınlara örnek resim galerisi eklenmesi ise oldukça hoş bir detay olmuş. Böylece kendimize uygun saç ve kaş renklerini daha iyi görselleştirebiliyoruz.

  Özetle, buğday tenli yeşil gözlüler için saç ve kaş rengi boyama konusu oldukça önemli ve bu makalede detaylı bilgilerle anlatılmış. Benim için oldukça faydalı bir kaynak oldu. Teşekkürler.

 2. Elif Dağ dedi ki:

  Bu makalede, buğday tenli yeşil gözlü insanlar için saç ve kaş boyama konusu ele alınmış. Verilen bilgilere göre, kızıl saçlara sahipsiniz ve saçlarınızı açıcı ile açtınız. Sonrasında küllü-kumrala boyadığınızda soluk bir görünüm elde ettiniz. Sedef-sarı ve altın dore renkler denediniz, ancak siyah kaşlarınızla iyi uyumlu olmadıklarını fark ettiniz. Bal köpüğü saç rengine boyamak istiyorsunuz, ancak saçlarınızı mavi toz ile açtığınızda çok açık oldu ve yeşillenme endişesi taşıyorsunuz. Aynı zamanda kaşlarınızı da açmak istiyorsunuz.

  Buna cevap olarak, kızıl saçı evde kendi başınıza açmanın zor olduğunu belirtmek gerekir. Ancak eğer bunu başardıysanız, bal köpüğü saç rengi güzel bir şekilde tutacaktır. Saçlarınızı daha koyu bir renge boyamak istediğiniz için, yüzde 9 veya yüzde 12'lik oksidan kullanmamalısınız. Boya yanında yüzde 6'lık oksidan kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca saç dipleriniz uzamış ise, yüzde 9'luk oksidan kullanabilirsiniz. Açık renk kalan saçlarınız için ise yüzde 6'lık oksidan kullanmalısınız.

  Balköpüğü, karamel veya çikolata kahverengi saç renkleri ve kaş rengi için sadece bir ton kırılma yeterli olacaktır. Eğer kaşlarınız siyah ise ve saçlarınız açık ise bir uyumsuzluk hissi olabilir. Bu durumda hemen boyama işlemine geçmemeli ve sadece kaş renginizi biraz kırılabilir hale getirmelisiniz. Ayrıca, saçları beyaza kadar açmadığınız sürece yeşillenme sorunu yaşamazsınız. Kaşlarınızı yüzde 9'luk oksidan ile kırabilirsiniz, ancak fazla bekletmeden beş dakika gibi kısa bir sürede işlemi tamamlamalısınız.

  Sonuç olarak, herkesin saç ve kaş rengi kişisel tercihine bağlıdır. Ancak buğday tenli ve yeşil gözlü biriyseniz, belirli renk tonlarını deneyebilir ve kendi zevkiniz doğrultusunda karar verebilirsiniz.

  Editör yorumu:
  Bu makale, buğday tenli yeşil gözlü insanlar için evde saç ve kaş rengi boyama konusuna detaylı bir şekilde değinmektedir. Verilen bilgiler ve öneriler ile okuyucuya yardımcı olmaktadır. Ancak, makalenin sonunda daha fazla detaya ve örneklere yer verilebilirdi. Ayrıca, kişinin saç ve kaş rengini görmeden tam bir değerlendirme yapmak zordur, bu nedenle bilgilerin genel bir çerçevede ele alındığını belirtmek önemlidir.

 3. Nehir Akar dedi ki:

  Bu makalede verilen bilgiler doğrultusunda, buğday tenli ve yeşil gözlü biri olarak saç ve kaş renklerini nasıl boyayabileceğinizi anlatılmaktadır. Öncelikle, saçlarınızı kızıla boyadıktan sonra açıcı ile açtığınız ve küllü-kumrala boyadığınızı belirtiyorsunuz. Ancak bu renkler sizde soluk bir görünüm yaratmış. Daha sonra sedef-sarı ve altın Dore rengi denemişsiniz, ancak siyah kaşlarınızla iyi uyum sağlamamış. Şu anda ise saçlarınızı bal köpüğü rengine boyamak istiyorsunuz ve kaşlarınızı da açmak istiyorsunuz.

  Öncelikle, saçlarınızı mavi tozla açtığınızı belirtiyorsunuz ve çok açık bir renk elde etmişsiniz. Bal köpüğü saç renginde yeşillenme olup olmayacağını merak ediyorsunuz. Ayrıca kaşlarınızı da açmak istiyorsunuz.

  Bu durumda, saç renginizi görmeden kesin bir yorum yapmak doğru olmasa da, size rehberlik etmek için elimizden geleni yapalım.

  İlk olarak, kendi başınıza kızıl saçı açabildiyseniz, bu iyi bir iş. Açma işlemini sağlıklı bir şekilde yapmışsanız, bal köpüğü saç rengi güzel bir şekilde tutacaktır. Koyu bir renge boyamak istediğinizi belirtiyorsunuz, bu durumda yüzde %6'lık bir oksidan kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde saçlarınız istediğiniz koyuluğa kavuşacaktır. Ancak diplerinizde uzama varsa, yüzde %9'luk oksidan kullanmanız gerekebilir. Açık renkli kalan saçlara yüzde %6'luk oksidan kullanmanız önemlidir.

  Kaş renginizi siyahsa ve saç renginiz daha açıksa, bu durumda kaşlarınızı bir ton kırabilirsiniz. Ancak hemen boyama işlemine geçmek yerine gözlerinizin alışması için zaman tanıyabilirsiniz. Saçlarımızı beyaza kadar açmamışsak yeşillenme olmaz. Kaşlarınız için yüzde %9'luk oksidan kullanabilirsiniz, ancak fazla bekletmeden beş dakika gibi kısa bir süreyle kaş renginizi kırabilirsiniz.

  Sonuç olarak, buğday tenli ve yeşil gözlü biri olarak saç ve kaş renklerinizi nasıl boyayabileceğinizi anlattık. Ancak unutmayın, herkesin saç ve cilt tipi farklı olduğu için, en doğru sonucu elde etmek için bir uzmana danışmanızda fayda vardır.

  Buğday tenli ve yeşil gözlü kadınlar için örnek resimlerimize göz atabilirsiniz.

 4. Alp Dağ dedi ki:

  Buğday tenli ve yeşil gözlü kadınlar için evde saç ve kaş rengi boyama konusu oldukça önemlidir. Verilen bilgilere göre, saç rengini kızıldan kumrala boyadıktan sonra açıcı ile açtınız ve soluk bir görünüm elde ettiniz. Daha sonra sedef sarısı ve altın dore tonlarına yöneldiniz ancak siyah kaşlarınız ile iyi uyum sağlamadı. Bal köpüğü saç rengine yönelmek istediğinizi belirttiniz.

  Öncelikle, kızıl saç rengini evde açmak zor bir işlemdir, ancak eğer başarılı bir şekilde yaptıysanız bal köpüğü saç rengi tutabilir. Eğer saç renginiz açıksa ve daha koyu bir tona boyamak istiyorsanız, %9 veya %12 oksidan kullanmamanız önemlidir. Boya kutusunda veya yanında aldığınız oksidanın %6 olması gerekmektedir. Aksi halde saçlarınız istediğiniz şekilde koyulaşmayabilir. Eğer dipleriniz uzamışsa, %9 oksidan kullanabilirsiniz, ancak açık renkte kalan saçlarınızdaki bölgeler için %6 oksidan kullanmanız önemlidir.

  Bal köpüğü, karamel veya çikolata kahverengi saç rengi tonları için sadece bir miktar açma işlemi yeterli olacaktır. Kaşlarınız siyahsa ve saç renginiz açıksa, bu durum sizi rahatsız edebilir. Bu sebeple, hemen boyama işlemine geçmeden önce kaş renginizi bir ton açmanız iyi olacaktır. Eğer kaşlarınız hala siyahsa ve saçlarınızı beyaza kadar açmamışsanız, beyaza kadar açmak zor bir işlemdir ve yeşillenme olmayacaktır. Kaşlarınıza %9 oksidan kullanmanızı öneririz, ancak fazla bekletmeden beş dakika içinde kaş renginizi bir miktar açabilirsiniz.

  Buğday tenli ve yeşil gözlü ya da renkli gözlü kadınlar için saç ve kaş rengini doğru seçmek önemlidir. Doğru renk seçimi ve uyumlu tonlarla, güzelliğinizi daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

 5. İrem Sarıçam dedi ki:

  Makalenin verdiği bilgiler doğrultusunda, saç ve kaş rengini değiştirmek isteyen buğday tenli yeşil gözlüler için bir kaç önerim olacak. Öncelikle saç renginizi açma işlemini kendiniz yapmak istiyorsanız, sağlıklı bir şekilde yapmış olmanız önemli. Bal köpüğü saç rengi için açıcı işleminden sonra kullanacağınız oksidanın doğru oranda olması gerektiği belirtilmiş. Yani yüzde 6'lık oksidan kullanmanız gerekiyor. Ayrıca eğer saç dipleriniz uzamışsa, bu bölge için yüzde 9'luk oksidan tercih edilebilir.

  Kaş renginizi de açmak istiyorsanız, yine yüzde 9'luk oksidan kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemi çok fazla bekletmeden yaklaşık beş dakika içerisinde yapmanız öneriliyor.

  Balköpüğü, karamel veya çikolata kahverengi gibi tonlarda saç ve kaş rengi arayışındaysanız, sadece bir kırılma yaparak istediğiniz renge ulaşabilirsiniz. Eğer kaşlarınız siyahsa ve saçlarınız açıksa, bu durumda kaşlarınızı bir ton açmak iyi bir sonuç verebilir. Ancak kaşlarınızın tamamen değişmesi için zaman vermek ve gözlerinizin buna alışması için bir süre beklemek önemli.

  Sonuç olarak, buğday tenli yeşil gözlüler için saç ve kaş rengi değiştirme konusunda dikkatli olmak ve doğru ürünleri ve oranları kullanmak önemli. Ayrıca değişiklikleri hemen beklememek ve saç ve kaşların doğal görünümünü korumak için kırılma işlemi yapmak da önerilenler arasında.

BİR YORUM YAZ