Erkeklerin Beğendiği Saç Renkleri

  • 15 Haziran 2023
  • 34.953 kez görüntülendi.

Erkeklerin beğendiği saç renkleri nelerdir? Hangi tonda saç renkleri onları etkiler? işte 2016 nın yaz dönemi en güzel saç renkleri.

Erkekler kadınlarda birçok farklı saç rengini beğenmektedir. Aslında beğendikleri renkler erkekten erkeğe farklılık göstermektedir. Genel olarak erkekler bakımlı kadınları çok beğenmelerinin yanısıra saç renginde doğallığı beğendikleri aşikardır. Bu nedenle ilk olarak saç rengi tercihinizde doğal saç renginizi korumanızı öneririz. Ancak tabi erkekleri etkileyen saç renkleri de bulunmaktadır.

Bu renklerin başında kırmızı tonlar gelmektedir. Kırmızı saç rengi tonları beyaz tenli bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Çünkü beyaz tenli bayanlara kızıl saç renkleri çok yakışmaktadır. Sizlerde beyaz bir tene sahipseniz ve özellikle renkli bir göz yapınız varsa erkeklerin de seksi bulduğu kızıl saç rengi tonlarını tercih ediniz. 2016 yılında en çok tercih edilen kızıl tonları ise bakır ve tarçın kızıldır. Birçok ünlü tarafından da tercih edilen kızıl saç rengi ilk seçeneklerinizden olmalıdır.

İkinci olarak esmer kadınlar erkeklerin çekici buldukları kadınlar arasında yer almaktadır. Esmer kadınlarda ilk olarak doğal saç renklerini korumalıdırlar. Ancak bir değişiklik yapmak istiyorsanız erkeklerin beğenisini kazanan ve esmerlere yakışan saç renkleri arasında karamel kahvesi , kestane rengi ve kumral tonlar bulunmaktadır. Bu üç ideal seçenek arasında cilt tonuna en uygun rengi tercih etmelisiniz. Esmer bir kadınsanız saçlarınıza ışıltı attırabilirsiniz. Işıltı erkekler tarafından beğenilen bir yöntemdir. Sombre olarak bilinen saç modeli de esmer kadınlar için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

2016 yılının en trend saç rengi ise gri saç rengidir. Erkekler modayı takip eden bayanlardan da etkilendikleri için gri saç rengini sizlerde saçlarınıza uygulata-bilirsiniz.

Erkeklerin etkilendikleri ve beğendikleri renkler arasında sarışın rengi de yer almaktadır. 2016 yılında platin sarısı trend listesinin üst sıralarında yer almaktadır. Oldukça popüler olan platin sarısı günümüzde  erkekler tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Bir diğer sarışın renk ise bal sarısıdır.

Sizlerde erkekleri saç renginizle etkilemek istiyorsanız yukarıdaki renklerden birini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Sizler için derlediğimiz erkeklerin beğendiği saç renkleri galerimize göz atarak soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ