Çiçekli Gelin Saç Modelleri

  • 15 Haziran 2023
  • 5.952 kez görüntülendi.
Çiçekli Gelin Saç Modelleri

Çiçekli Gelin Saç Modellerini Bu Senenin Gelin Başı Trendlerinden Olduğu için Bu Konumuzda Gelin adayları için anlattık.

Her gelin kusursuz ve güzel olmak ister elbet. Gelin olacak bayanlarında tatlı telaşları bitmez bu süreçte. Saçı makyajı ayakkabısı gelinliği falan filan derken. İnanın buraya yazmaya kalksak oku oku bitiremeyiz. Günümüzde moda ve trend olan her şey hemen hemen takip edilmekte. Ki bu bi bayanın düğünü ise birçok şey arayışı içindedir. Bizde gelin olacak bayanlar için yeni ve trend olan gelin saçı çiçekler modelleri konusunu sizlerle paylaşalım istedik. Gelin birlikte konumuza bir göz atalım.

Evlilik telaşları gelin adaylarını elbetteki korkutur. En büyük gelinlik tercihinden sonraki saç modeli nasıl olcak telaşıdır. Gelin olacak bayanların sıklıkla araştırdığı konulardan biri olan saça takılan bu çiçekli taçlar. Papatya, orkide, gül lale gibi çiçekli modellere pek bi ilgi duyuluyor son dönemlerde.

Gelin saçı gelin başı denildiğinde akla gelen ilk şey tabi ki de topuz saç modelidir. Klasikleşmiş ve hemen hemen hep aynı model olan topuzlar artık yerini taçlandırılmış çiçeklerle daha güzel ve şık bir görüntü ile karşımıza çıkıyor.

Son dönemlerde ise gelinler topuz saç modeli yerine daha çok salaş saç modellerini tercih ediyorlar. Bunu da çiçekli saç aksesuarları ile taçlandırıyorlar. Daha doğal ve sade  bir şıklıkla süslendiriyorlar kendilerini. Özellikle düğün mekanı için ise kır düğünü tarzındaki yerleri seçiyorlar. Kır düğünü ise güzel renklerin bir arada toplanması demek. Bahar tadını veren kır düğünlerinde ise gelinlerin saçlarında kullanacağı çiçekli saç modelleri ile ortamda kullanacakları çiçekler aynı olması ortama ayrı bir şıklık kazandıracaktır.

Son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan bu gelinlerin saçlarında kullandığı  çiçekli saç modelleri yeni trend. Sizlerde düğünleriniz de değişiklik arayışları içindeyseniz şayet böyle bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ