Doğallığı Yansıtan Kumral Saç Rengi ve Modelleri

  • 15 Haziran 2023
  • 15.388 kez görüntülendi.
Doğallığı Yansıtan Kumral Saç Rengi ve Modelleri

Doğallığı yansıtan kumral saç rengi ve modellerini 2017 yılı yaklaşırken kendisine özen gösteren kadınlar için bu saç rengi tonlarını seviyorsanız bu konumuz da paylaştık.

Son zamanlarda birçok bayan saç renginde doğallıktan yana. Özellikle de kahvenin tonları olan kumral saç renginde yoğunlaşıyor. Hem sarıya yakın olup hemde hafif orta kahve tonlarında bir saç rengi arıyorsanız kesinlikle kumral saç rengini tercih etmelisiniz. Hem aradığınız saç rengi tonunu elde etmiş olacak hemde doğal saç rengi görünümünü elde etmiş olacaksınız. Kumral saç rengi günümüzde son dönemlerde en trend saç renklerinden birisidir.

Kumral saç rengi tonuna ulaşmak istiyorsanız tabiki bu farklı çok yollardan geçmek denilebilir. Çünkü öncelikle saç renginiz nasıl bir tonda koyu denecek kadar koyu açık olabilecek kadar açık  yada kızıl tarçın bakır tonlarında da olabilir. Doğal saç rengi gibi görünen kumral saç rengini elde etmek istiyorsanız şayet saçlarınızı öncelikle platin sarısı gibi saçlarınızı açtırıp daha sonra kumral saç rengi tonuna boyatmalısınız. Bu sayede saçlarınız doğal görünümlü kumral saç rengi halini alacaktır.

Tabi ki kumral saç denilince akla tek bir renk gibi gelmesin. Kumral saç rengi de kendi arasında farklı tonlara ayrılmaktadır. Küllü kumral, koyu kumral, açık kumral, ışıltılı kumral, kumral saça Ombre, bakır kumral gibi tonları da vardır. Doğal kumral saç renginde birçok tonu yakalamanız mümkün. Dilediğiniz şekilde istediğiniz tonu yaptırabilirsiniz.

Özellikle bazı bayanlar mat olan saç renklerini sevmektedir. Yani bu sene birazda gri saçlar biliyorsunuz ki ön planda. Bu yüzden gri ve matı içeren bir renk tonu olan küllü kumral saç rengi de popüler. Tabi ki bunun için saç rengi ile ten uyumu da bir arada olmalı. Şayet siz açık tenli biri iseniz sizin için pek küllü kumral saç rengi ideal olmayabilir. Çünkü açık tenli olup birde mat bir saç rengi olan küllü kumral sizi olduğundan solgun gösterebilir. daha koyu olan doğal kumral saç rengini tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Ombre saçlarda harikalar yaratıyor gerçekten. Saçlara ayrı bir hava ve ışıltı kattığı kesin. Özellikle kumral saça Ombre uygulandığında saçlardaki farkı göreceksinizdir.

Doğallıktan yanaysanız kesinlikle kumral saç rengini denemelisiniz. Yaz aylarında ise ten değişimi ile birlikte saçlarınızla oynayıp kendinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Doğallığın ön planda olduğu son dönemlerde sizde doğal bir görünümle tüm gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz.

Aşağıdaki görsellerimiz de doğal kumral saç rengi ve daha birçok tonları ile galerimize gelin birlikte göz atalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yelda dedi ki:

    Gerçekten harika bir konuya değinmişsiniz. Yazınız için teşekkürler çok işime yaradı.

BİR YORUM YAZ