Omuzda Saçlar için Öneriler

 • 10 Ağustos 2023
 • 19.145 kez görüntülendi.
Omuzda Saçlar için Öneriler

Bu konumuzda sizlere Omuzda Saçlar için Öneriler sunarak yeni sezonda daha çekici ve daha iddialı bir giriş yapmanızda yardımcı olacağız. Şüphesiz geçtiğimiz sezonun En güzel kadın saç modelleri arasında ilk sıralarda yer alan omuzlarda saç modelleri ile ilgili birçok farklı model kadınların beğenisi arasında yer aldı. Omuzlarda saç modelleri gerek şık duruş halleri, gerek ise pratik bir şekilde uygulama yapılmasıyla tercih edilme durumu oldukça yüksek safha da yer almıştır. Omuz hizasında saç modelleri ile ilgili olarak birçok farklı stilin yer alması da kadınların daha çok ilgisini çekmiş durumda.

Omuzda Saçlar için Öneriler

Omuzda Saçlar için Öneriler

OMUZ HİZASINDA SAÇ MODELLERİ

Omuz hizasında kızıl saç modelleri

Omuz hizasında kızıl saç modelleri

Yarım Topuz Saç Modelleri

Yarım Topuz Saç Modelleri

Yarım Topuz Saç Modelleri

Güzellik için çabasız hazırlanmaların başında gelen Yarım Topuz Saç Modelleri yani bir diğer adıyla da bilinen “half bun” hem pratik, hem de şık duruşuyla kadınları fazlasıyla tatmin ediyor. Saç modelinin yapılması oldukça kolay he iki saç yan tarafından alınan parçaları bir lastik veya toka yardımıyla birleştirerek toplanmaktadır. İster tel, isterseniz lastik toka yardımıyla bu toparlanan parçayı topuz haline getirerek harika bir görsel ortaya çıkarabilirsiniz.

sade omuz hizası saç modelleri

sade omuz hizası saç modelleri

Yandan Ayrılmış Görünümle Daha Çekici Olun

Yandan Ayrılmış Omuz Hizası Saç Modelleri

Yandan Ayrılmış Omuz Hizası Saç Modelleri

Dikkatleri üzerine çekmeye niyetliyseniz omuz boylarından yana doğru ayrılmış saç modelleri tam size göre. Uygulanış olarak oldukça kolay olan bir yapımı olan saç modeli aynı zamanda sade ve şık görkemiyle de oldukça ideal bir model olmaktadır. 5 dakikalık bir uğraş sonunda muazzam bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kaküllü Omuzlarda Saç Modelleri

Kaküllü Omuzlarda Saç Modelleri

Kaküllü Omuzlarda Saç Modelleri

Kakül sevdalısıysanız mutlaka bu model üzerinde işlemler yapmalısınız. Birçok kadın kakül modasının halen geçmediğini ve bu saç modeline yönelik birçok farklı stil seçeneğinin de olduğunu yaptığı işlemlerde rahatlıkla kanıtlamakta. Yüz tipine yakışan kaküllü saç modelleri arasından dilediğinizi beğenerek bu sezona harika bir görünümle giriş yapabilirsiniz.

düz saç modelleri

Omuz hizasında düz saç modelleri yine en kolay yapılan saç modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hızlıca hazırlanmanızı sağlayan ve hayat kurtarıcı niteliği ile kadınların başlıca seçenekleri arasında yer alan bir saç modeli olmakta. Her ne kadar son dönemlerde farklı modeller daha ağırlık bassa da şüphesiz kısa zamanda tekrar en popüler saç modeli olma iddiasını taşıyor.

taç örgü saç modelleri

Sokak stilinin vazgeçilmez saç örnekleri arasında yer alan taç örgü saç modelleri bu sezonunda en çok tercih edilenleri arasında boy gösteriyor. Omuz hizasında taç örgü modelleri ile sizlerde güzelliğinize ek olarak güzellik katarak daha çekici ve ihtişamlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Omuz hizasında taç örgü modelleri

Omuz hizasında taç örgü modelleri

Dağınık saç modelleri

Dikkatlerini üzerine çekmeyi seven biriyseniz bu kapsamda bir diğer önerimiz omuzlarda Dağınık saç modelleri olmaktadır. Doğallığının yanı sıra oldukça pratik bir yapım aşamasını sunan bu stil sayesinde kısa sürede hazırlanma gibi durumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. İrem Su dedi ki:

  Bu öneriler çok güzel, denemek istiyorum.

 2. Ege Bulut dedi ki:

  Saç modelleriyle ilgili bu öneriler çok faydalı ve ilham verici. Denemek için sabırsızlanıyorum

 3. Alp Dağ dedi ki:

  Bu makaledeki omuzda saçlar için öneriler gerçekten harika

 4. Alp Güçlü dedi ki:

  Bu öneriler saçlarımla ilgili çok işime yarayacak, teşekkürler

BİR YORUM YAZ