Esmerler İçin 2024 Saç Modelleri ve Trendleri

 • 15 Haziran 2023
 • 9.156 kez görüntülendi.
Esmerler İçin 2024 Saç Modelleri ve Trendleri

Esmerler, esmer tenli hanımlar için bu sene 2024 yılı saç modelleri ve kadınlarda biraz cesaret isteyen sıra dışı trendleri bu yazımızda ele aldık.

Sevgili okurlarımız birçok cilt rengi tonu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de erkeklerin beğenisini fazlasıyla kazanmış olan esmer rengi cilt tonudur. Bayanlar olarak saçlarımızın görünüşüne ve stiline gerektiğinden fazla bir önem vermekteyiz. Ancak saç stillerimizi seçerken dikkat etmemiz gereken bir husus cilt tonlarımızdır. Sizlerin de bildiği ve bizim sürekli vurguladığımız gibi her cilt tonuna her saç stili şık durmaz. Bu nedenle saç stillerimizi seçerken öncelikle cilt tonumuza dikkat ettiğimiz gibi yüz şekli vs. gibi hususlara da dikkat etmemiz gerekmektedir. Peki şimdi sizlerde esmer tenli bir cilde sahipseniz hangi saç stillerinin sizlerin cilt tonuna uygun olduğunu ve 2016 yılında esmerlerin trendleri hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz.

Aşağıda galerideki ilk resim olarak 2024 yılını bir değişim yılı olarak kabul edip ve cesaretli olun. Değişiklikler yapın. Esmer tenli iseniz saç rengi konusunda koyu renkteki tonlara yönelmenizi öneriyoruz. Aşağıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere mor rengi saçlarınızın belirli bir bölgesine ekleyebilirsiniz. Misal saçlarınız uzun ise saçlarınızın orta bölümünden başlayarak uçlarına doğru mor rengin hakim olmasına izin verebilirsiniz. Oldukça çekici ve etkileyici olan mor rengi sizlerde saçlarınızda denemelisiniz.

Galerideki ikinci resimden bahsedecek olursak eğer esmer tenliyseniz ve saçlarınızda bir değişim yapmak istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere turkuaz tonlarını saçlarınızın belirli bir yerine uygulatabilirsiniz. Turkuaz rengi daha çok ombre saç tarzı ile de kullanılsa da sizler farklı şekillerde de tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki üçüncü resimde 2024 yılında saçlarınızda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız üstelik bir de esmerseniz bu önerimizi mutlaka denemelisiniz. En favori değişim ve stil olarak karşımıza çıkan bu stilde birçok canlı ve parlak rengi saçlarınızda buluşturabilirsiniz. Dikkat çekiciliği ile ön plana çıkan bu tarz sizi herkesten farklı ve şık kılacaktır.

Dördüncü olarak esmerler 2024 yılında saçlarında yapabilecekleri bir başka değişiklik ise saçlarına kızıl tonları uygulatmalarıdır. Ancak saçlarınıza kızıl tonunu seçerken ten renginizin tonu ile uyumlu olmasına özen gösteriniz. Ten renginizin tonu ile kızıl rengin tonunun uyuşması dikkat etmeniz gereken bir konudur.

Son olarak ise esmer tenlilerin tercih ettikleri bir başka renk ise gümüş rengi tonlarıdır. Gümüş rengi saçlarınızı doğal gösterdiği gibi saçlarınızın şık bir hal almasına da yardımcı olacaktır. Son zamanlarda trend listesinin üst sıralarına çıkan gümüş rengi her saç stili ile uyum yakalayabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Lara Akyol dedi ki:

  Esmerler için saç trendleri harika görünüyor

 2. Sinan Akyol dedi ki:

  Bu makaledeki saç modelleri ve trendleri gerçekten ilgi çekici Esmer tenliler için önerilen koyu ve cesur renklerin yanı sıra turkuaz, canlı ve parlak renkler de çok güzel duruyor. Kendi tarzımı değiştirmek için bu önerileri düşünebilirim. Teşekkürler

 3. Arda Çiçek dedi ki:

  Çok faydalı bir makale olmuş. Teşekkürler

BİR YORUM YAZ