Okul için Kolay Saç Modelleri ve Trendleri

  • 15 Haziran 2023
  • 7.501 kez görüntülendi.

Okul için Kolay Saç Modelleri Dalgalı, Örgülü ve At Kuyruğu Saç Modelleri Okul Saçları Bu Yılın Trendleri Arasında En Çok Kullanılan Modeller.

Sevgili genç takipçilerimiz 2016 yılının 3 aylık yaz tatili Eylül ayına girmemizle birlikte sona ermiştir. Kurban bayramı sonrası ülkemizdeki tüm okullar eğitim ve öğretim hayatına açılmıştır. Tabi biz bayanlar sebebi ne olursa olsun dışarı çıkarken saçlarımızı yapmadan çıkmayız. Nitekim okula giderken de saçlarımızı yapıp o şekilde gideriz. Ancak lise gibi her saç modeline uygun olmayan eğitim kurumlarında fazla saç modeli tercih edemeyiz. Peki 2017 yılı okul saç modelleri nelerdir ?

2016 yılında genç bayanlar tarafından en çok tercih edilen saç modeli dalgalı saçlardır. Dalgalı saç yapısı hemen hemen her saç tipine ve boyuna uygun olmakla birlikte Sonbahar mevsiminde sizi soğuktan koruyacaktır. Siz genç bayanlarında ilk tercihi arasında dalgalı saç modeli yer almalıdır. İster ince ister kalın dalgalı saç modelini tercih edebilirsiniz. Ancak saçlarınıza evde dalga verirken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin saçlarınız ıslakken dalga vermek için çabalayınız. Ayrıca saçlarınızda dalgaların güzel ve şık durmasını istiyorsanız kesinlikle saçlarınızı düzleştir meyiniz.

İkinci olarak tercih edebileceğiniz saç modeli at kuyruğudur. Sade bir at kuyruğu modeli tercih edebileceğiniz gibi kuyruk veya yan kısmında örgülerin bulunduğu bir at kuyruğu saç modeli tercih edebilirsiniz.

Okullar için ideal saç modellerinden birisi ise örgülerdir. Örgüler okulda genç bayanlar için oldukça kullanışlı bir saç modelidir. Birçok örgü modelinin bulunması da bu saç modelinin iyi yanlarından birisidir. Yapımı da oldukça basit ve zahmetsiz olan örgü modellerinden herhangi birisini okula gitmeden önce kısa bir süre zarfı içerisinde yapabilirsiniz. Balıksırtı örgü modeli en çok tercih edilen örgü modelidir.

Son olarak ise okullarda kullanabileceğiniz ideal saç modellerinden birisi de topuzlardır. Topuz modelleri okullarda çalışmanıza yardımcı olacak sizi rahatsız etmeyecek ve sizi şık ve güzel gösterecek bir saç modelidir.

Gelin şimdi 2016 - 2017 yılının okul saç modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ