Platin Sarısı Saç Renkleri ve Modelleri 2016

  • 16 Haziran 2023
  • 13.084 kez görüntülendi.

2016 yılı platin sarısı saç renkleri ve modelleri hakkında konumuzu platin saçı seven kadınlara özel paylaşıyoruz. Platin saç rengi tonlarını seviyorsanız buyurunuz.

2016 Yaz sezonun gelmesiyle birlikte trend listeleri değiştiği gibi bayanlar saç modellerinde ve saç renklerinde değişikliğe gitmektedirler. Saç rengi değiştirme konusunda bayanlar tarafından en çok tercih edilenler arasında platin sarısı rengi de bulunmaktadır. Platin sarısı rengi geçmiş yıllarda da popüler olmuş ve bu popülerliğini yine bu sene de kazanmıştır. Ayrıca erkekler tarafından da çok beğenilen platin sarısı renginin birçok farklı tonuda bulunmaktadır. Geniş farklı ton seçeneği ile ön plana çıkan platin sarısı rengini gelin şimdi fotoğraflarla daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Platin sarısı 2016

Platin sarısı 2016

Platin sarısı rengi tam bir yaz sezonu saç rengidir. Platin sarısı yaz mevsiminin cıvıllığına uygun bir renk olarak sokaklarda,plajlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eğer sizlerde bu yaz trendlerine uymak istiyorsanız bu yaz platin sarısı rengini saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

2016 platin sarısı tonlari

2016 platin sarısı tonlari

Platin sarısı rengini saçlarınıza uygulatma kararı verdiyseniz eğer eski saç renginiz çok önemlidir. Çünkü eski saç renginiz açık tonlarda ise şanslısınız demektir. Aksi takdirde koyu tonlarda bir saç renginiz varsa platin sarısı saç rengine ulaşmak biraz zamanınızı alacaktır. Bu nedenle bu rengi kullanmaya karar vermeniz için aylar önce karar verip harekete geçmelisiniz.

2016 platin sarısı kimlere yakisir

2016 platin sarısı kimlere yakisir

Önemli bir başka konu ise platin sarısı saç renginin birden fazla tonu bulmaktadır. Yapacağınız en önemli seçimlerden birisi de size uygun olan platin sarısı tonudur. Size derken cilt renginize yüz şeklinize göz renginize uygun bir platin sarısı saç rengi tonu seçmeliniz.

2016 platin sarısı acik ten

2016 platin sarısı acik ten

Platin sarısı rengi birçok ünlü şarkıcı ve model tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle Taylor Swift tarafından ünlenen bu saç renk gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Eğer sizlerde bu saç rengi tercih edecekseniz uzman kuaförler tarafından bu renge saçlarınızı boyatınız.

Gelin şimdi platin sarısı renginin birbirinden şık fotoğraflarına bakarak görsel manada aklımızda bir soru işareti kalmasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ