En Son Trend At Kuyruğu Saç Modelleri 2017

  • 15 Haziran 2023
  • 18.104 kez görüntülendi.
En Son Trend At Kuyruğu Saç Modelleri 2017

En Son 2017 Trend At kuyruğu Saç Modellerini En Güzel Kızlar ve Kadınlar için Konumuz da Editör Yorumları ile Beğeninize ve İncelemenize Sunuyoruz.

Uzun saçlara sahipsek atkuyruğu saç modeli dahil saçlarımızı birçok saç modeli şekline sokabiliriz. Atkuyruğu saç modeli klasik bir model olmakla birlikte okul döneminde olsun kolaylıkla kullandığımız ya da elimizde ki lastik bir toka ile direk topladığımız saç modelidir. Yapılışının kolay olması biz bayanlara rahatlık sağlamaktadır. Günümüzde ise birçok bayanın rahatlıkla kullandığı saç modelleri arasındadır. Tabi ki uzun saç diye başta bahsettik ama orta omuz hizalarında ki saçlar dada atkuyruğu modelleri mevcuttur. Atkuyruğu modelinden bahsederken kolay bir model dedik ama bu sizin için yanlış anlaşılmasın. O kadar çok şık atkuyruğu modelleri var ki özel günlerde dahi  rahatlıkla tercih edip kullanabilirsiniz. Öyle bir dönemdeyiz ki diyoruz ya bazen eskiler moda olabiliyor. Her an her şey değişebiliyor. Moda saç stillerini de yansıyor ve saçlarda değişiklikler yapmak gerekebiliyor. Aklınıza bu yüzden klasik bir atkuyruğu modelinden ziyade daha modern şık atkuyruğu modelleri gelebilir.

Atkuyruğu Saç Modelleri

Sizlere başta da söylediğimiz üzere aklınıza atkuyruğu denilince klasik modeller gelmesin. Günümüzde kuaförlerimiz o kadar şık güzel saç modelleri ortaya çıkarmaktadırlar. Bunun yanı sıra evde sizlerinde kolaylıkla yapabileceğiniz atkuyruğu modeli de mevcut. Sizler için çeşitli atkuyruğu modellerini derledik. Birlikte galerimize göz atarak atkuyruğu modellerini değerlendirelim.

Mesela Burgulu at kuyruğu saç modeli saçlarınızda biraz hareket katmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle düğünlerde gelinlere ayrıca bu model çok yakışmakta.

Ya da enseden atkuyruğu modeli klasik olan bir modeldir. Fakat değişik olmasını isteyenler saçlarını atkuyruğunun etrafından döndürerek şekillendirebilirler.

Fiyonklu at kuyruğu modeli de çok şık bir model olmakla birlikte okula giden küçük kızlarımızda anneleri saçlarında uygulayarak şık ve güzel görünmelerini sağlayabilirler.

Boğumlu at kuyruğu modeli de bir o kadar güzel durmaktadır. Bu saç modeli daha çok helen tarzını anımsatmaktadır.

Her zaman uzun saçlarda olmamakla birlikte kısa saçlarda atkuyruğu modelleri yapabilirsiniz.

Galerimizde sizler için derlediğimiz birbirinden şık at kuyruğu modellerini inceleyerek sizlerde evde kolayca bu modelleri yapabilirsiniz. Ya da kuaförde yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ