Saç Rengi Analizi Bal köpüğü 2016

 • 15 Haziran 2023
 • 15.167 kez görüntülendi.

Saç Rengi Analizi ve 2016 Saç Rengi Trendlerinden ; Balköpüğü nü bu yazımızda bir kez daha tavsiye ediyoruz.

Değerli site takipçilerimiz ve okurlarımız 2016 yılında birçok saç rengi trend listesinde üst sıralara yükselmektedir. Trend listesinin tekrar üst sıralarına yükselen ve yıllardır popülerliğini koruyan balköpüğü rengini bugün siz değerli okurlarımızla inceleyeceğiz. Balköpüğü saç rengi kadınlar kadar beğenildiği gibi erkeklerinde beğenisini kazanmaktadır. Balköpüğü saç rengi özellikle şu an bulunduğumuz yaz aylarında giderek rağbet görmeye başlamıştır. Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl günlerinde sizlerde saç rengimizde değişiklik yapma fikrinde iseniz balköpüğü saç rengini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Balköpüğü saç rengi yaptığımız araştırmalara göre hemen hemen her cilt tonuna yakışmaktadır. Cilt renginiz ister açık isterse kapalı tonlarda olsun bu saç rengi cildinize uyum sağlayarak sizi daha şık kılacaktır. Özellikle bu yaz plajlarda veyahutta sahillerde balköpüğü saç renginiz ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Balköpüğü saç rengini ön plana çıkaran bir başka unsur ise birçok saç modeli ile uyum sağlayabilmesidir. Ancak birçok moda eleştirmenlerinin ortak varmış olduğu kanı ise balköpüğü saç renginiz varsa mutlaka saçlarınızı açık bırakmanızı önermektedir. Tabi balköpüğü saç rengi diğer saç modellerinde de oldukça şık ve zarif durmaktadır.

Balköpüğü saç rengi günümüzde o kadar moda ki birçok ünlü model ve şarkıcı da saçlarında bu renge yer vermektedirler. Balköpüğü saç rengini sizlerde tercih ederek çevrenizde şık ve zarif görünümüzle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Balköpüğü saç rengini tercih ettikten sonra önemli olan bir diğer unsur ise makyaj seçimidir. Makyaj seçiminizi yaparken cilt tonunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Açık bir ten tonuna sahipseniz kapalı tonlarda bir makyaj tercih ederken kapalı tonlarda bir cilt tonuna sahipseniz fazla bir makyaj yapmanıza gerek yoktur.

Gelin şimdi 2016 yılının birbirinden şık balköpüğü saç modellerini fotoğraf galerimizde göz atalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ceren dedi ki:

  merhaba. kızıl saç rengini 1 ay kullandım ve eski haline döndürmek istedim. eski hali sarımsı bir renkti. saçımı kendim actım turuncu oldu. üstünden bal köpüğü boyayınca saçım tekrar koyulastı kızıllar ortaya cıktı. bal küpüğü rengini tutturmak için ne yapmalıyım?

  1. Saç dedi ki:

   Ceren hanım,
   Bugün yazdığımız şu konu belki size yardımcı olabilir.

   selamlar,

BİR YORUM YAZ